Ptaki w ogrodzie - jak je rozpoznawać

Ptaki w ogrodzie - jak je rozpoznawać - Daniela Strauß | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Daniela Strauß
WYMIAR
8,70 MB
NAZWA PLIKU
Ptaki w ogrodzie - jak je rozpoznawać.pdf
ISBN
3381387252836

OPIS

Nowy sposób rozpoznawania ptakówPo raz pierwszy ptaki naturalnej wielkości60 gatunków ptaków najpowszechniej występujących w parkach i ogrodachTeraz KAŻDY będzie mógł rozpoznać ptaka.Genialnie proste: wystarczy, że porównasz ptaka, którego zobaczysz, ze zdjęciem w książce, i już wiesz, co to za gatunek - bez obawy, że się pomylisz.Nowatorska forma i maksimum treści:• Cechy charakterystyczne każdego pokazanego ptaka• Opis gatunku i mnóstwo cennych informacji.• Ciekawe zdjęcia ptaków w locie oraz gniazd i dziupliPoleca dr Andrzej G. Kruszewicz, Dyrektor Miejskiego Ogrodu Zoologicznego w Warszawie

Jej wymiary to 132x192. Oprawa jest miękka. Kup teraz na Allegro.pl za 16,97 zł - PTAKI W OGRODZIE JAK JE ROZPOZNAWAĆ Strauß Daniela z miasta Białystok.

60 gatunków ptaków najpowszechniej występujących w parkach i ogrodach. Teraz KAŻDY będzie mógł rozpoznać ptaka. Szczegóły: Ptaki w ogrodzie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI