Przyjaciele

Przyjaciele - Janek Koza | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Janek Koza
WYMIAR
6,67 MB
NAZWA PLIKU
Przyjaciele.pdf
ISBN
2379330919405

OPIS

Jest ich troje... Słonik, Żyrafa i Świnka. Słonik nie jest odważny, Żyrafa nie jest mądra, a Świnka nie jest grzeczna. Ale w ich przyjaźni siła!Oto opowieść o trójce przyjaciół, którzy rzucą wyzwanie scenarzyście i rysownikowi własnej historii. A nawet samej książce. Historia, która uczy czytać... między stronami, i przywraca wiarę, że dzięki przyjaźni i wyobraźni można zmieniać świat.70 stron pełnych zwrotów akcji i niepewności, co się zaraz może zdarzyć. Jak przedostać się na ratunek przyjacielowi... po drugiej stronie kartki? Co zrobić, gdy scenarzysta zmienia naszą historię, a rysownik zmienia nasz wygląd? Oto komiks, który odpowiada na pytanie: Co się stanie, gdy „Człowiek z Wysokiego Zamku” spotka „Kubusia Puchatka”...Dla małych... i dużych, wszystkich tych, którzy kochają zaskakujące historie. Bo każdy wyczyta w "Przyjaciołach" swoją własną opowieść

W razie problemów oferuje swoją pomoc i troszczy się o nas. Dba o rozwój przyjaźni, jest ... PRZYJACIELE .

838 osób lubi to · 7 osób mówi o tym · 143 użytkowników tu było. Naszym nadrzędnym celem jest integracja społeczna, stwarzanie warunków do niezależnego funkcjonowania oraz... „Kubusiowi Przyjaciele Natury" to jeden z największych ogólnopolskich programów edukacyjnych dla przedszkoli poświęcony tematyce ekologicznej. przyjaciel (język polski): ·↑ Republika, Biała flaga, 1981.· ↑ Hasło przyjaciel w: Wielki słownik języka polskiego, Instytut Języka Polskiego PAN.· ↑ 3,0 3,1 3,2 Hasło przyjaciel w: Wiesław Boryś, Słownik etymologiczny języka polskiego, Wydawnictwo Literackie, Kraków 2006, ISBN 83-08-03648-1, s.

POWIĄZANE KSIĄŻKI