Małżeństwo ze snu. Cykl Rokesby

Małżeństwo ze snu. Cykl Rokesby - Julia Quinn | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Julia Quinn
WYMIAR
4,80 MB
NAZWA PLIKU
Małżeństwo ze snu. Cykl Rokesby.pdf
ISBN
9495769900720

OPIS

Cykl Rokesby„Błyskotliwe, pełne wdzięku i uczuć”, „Romantic Times”Powieści Julii Quinn są tłumaczone na 29 języków!Cecilia Harcourt jest sierotą, a jej brat został ranny podczas wojny w koloniach. Teraz ma dwa wyjścia: oba nie do przyjęcia - zamieszkać z nielubianą ciotką lub wyjść za mąż za podstępnego kuzyna. Wybiera… trzeci wariant: podróż przez Atlantyk, by pielęgnować brata, dopóki nie wróci do zdrowia. Po tygodniu poszukiwań znajduje jednak nie brata, ale jego najlepszego przyjaciela, przystojnego oficera Edwarda Rokesby’ego. Edward leży nieprzytomny i rozpaczliwie trzeba mu troskliwej opieki. Cecilia postanawia, że uratuje żołnierzowi życie, nawet jeśli znajdzie się u jego boku jedynie dzięki pewnemu kłamstwu…Ryzykuje całą swoją przyszłość. Kiedy jednak prawda wyjdzie na jaw, Edward może sprawić jej kilka niespodzianek…JULIA QUINN, absolwentka Harvardu i Yale, to jedna z największych gwiazd romansu historycznego. Znalazła się wśród zaledwie szesnastu autorek przyjętych do Romance Writers of America’s Hall of Fame (Galeria Sław Amerykańskich Autorek Romansów). Jej powieści są tłumaczone na 29 języków, wydawane w blisko milionowych nakładach i wyróżniane najważniejszymi nagrodami, w tym wielokrotnie najbardziej prestiżową: RITA Award (odpowiednik filmowego Oscara).Wspaniałe dialogi i niezapomniane postacie bohaterek - pełnych energii, odważnych kobiet, gotowych łamać konwenanse epoki - nadają nieodparty urok błyskotliwym powieściom Julii Quinn, nazywanej współczesną Jane Austen.

Przeczytaj recenzję Małżeństwo ze snu. Rodzina Rokesby.

Cykl Rokesby Błyskotliwe, pełne wdzięku i uczuć, Romantic Times Powieści Julii Quinn są tłumaczone na 29 języków! Cecilia Harcourt jest sierotą, a jej brat został ranny podczas wojny w koloniach. Teraz ma dwa wyjścia: oba nie do przyjęcia... Więcej książek z tej serii znajdziesz TUTAJ Książka Małżeństwo ze snu Rodzina Rokesby - wstęp do serii Bridgertonowie, pochodzi z wydawnictwa Amber.

POWIĄZANE KSIĄŻKI