W cieniu Bangor

W cieniu Bangor - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
5,86 MB
NAZWA PLIKU
W cieniu Bangor.pdf
ISBN
8629870050616

OPIS

Usiądź wygodnie w fotelu i przypomnij sobie czas, kiedy miałeś sześć, osiem, może dziesięć lat, zapomnij, że jesteś dorosły, rozejrzyj się wokół i zadaj sobie pytanie: „co by było, gdyby?”. Nieważne czy akurat jesz śniadanie, prowadzisz auto, siedzisz przy biurku w pracy czy ogarniasz poranną toaletę w zaciszu pozornie bezpiecznej łazienki.Zastanów się nad magią, która może się zdarzyć w całkiem zwyczajnej rzeczywistości. A kiedy już dojdziesz do momentu, gdy twój zszywacz chce cię zabić, twój posiłek postanawia cię skonsumować, twoje auto planuje odebrać ci stery i prowadzić się samo, a w głębiny klozetu wciągają cię łasice z kosmosu, zapytaj: dlaczego, do cholery, tak się dzieje?W cieniu Bangor nie jest zwykłą książką.To zaklęta w okładkę otchłań pełna marzeń i koszmarów.Osiemnastu pisarzy, dwadzieścia pięć nowel i opowiadań, ponad sześćset stron zadrukowanych ucztą dla wyobraźni.Dołącz do nas, kup bilet w jedną stronę i wyrusz z nami w trasę szaleństwa!Daj się uwieść rozkoszom makabry i strachu.Skosztuj grozy, której smak przeraża najodważniejszych.

To zaklęta w okładkę otchłań pełna marzeń i koszmarów. Osiemnastu pisarzy, dwadzieścia pięć nowel i opowiadań, ponad sześćset stron zadrukowanych ucztą dla wyobraźni.

W 369. odcinku podcastu Radio SW w wirtualnym studiu ... EBook W cieniu Bangor / PRACA ZBIOROWA , 30,32 zł, Usiądź wygodnie w fotelu i przypomnij sobie czas, kiedy miałeś sześć, osiem, może dziesięć lat, zapomnij, że jesteś dorosły, rozejrzyj się wokół i „W cieniu Bangor" to druga antologia, po „Pokłosiu" (Gmork 2015) sygnowana przez Juliusza Wojciechowicza, mająca nawiązywać do twórczości Stephena Kinga.

POWIĄZANE KSIĄŻKI