My

My - Jewgienij Zamiatin | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jewgienij Zamiatin
WYMIAR
9,65 MB
NAZWA PLIKU
My.pdf
ISBN
8868441214599

OPIS

Jedna z najsłynniejszych dystopii w literaturze, pierwowzór Nowego wspaniałego świata Huxleya i 1984 Orwella.Najlepsze dzieło science fiction, jakie dotąd napisano - Ursula K. Le Guin.Niech żyje Państwo Jedyne! Jego obywatele poddani są nieustannej inwigilacji. Wolność i indywidualizm są z założenia złe, gdyż wprowadzają tylko chaos i anarchię. Domy mają szklane ściany, by wszyscy żyli na widoku, a seks jest na kartki. Najgorsza z chorób to wyobraźnia. W Państwie Jedynym każdy traktowany jest jednakowo, pozbawiony nazwiska, oznaczony numerem. Wszystko, czego człowiek potrzebuje do życia, dostaje od Państwa, gwaranta porządku, harmonii i szczęścia. Narrator ?-503 to matematyk, który zapada na nieuleczalną chorobę – wytwarza się w nim dusza, zakochuje się.Powieść Zamiatina to iście prorocza wizja – opisuje przerażającą i groteskową rzeczywistość, do której współczesne społeczeństwa zaczynają się niepokojąco zbliżać. Za sprawą inwigilacji w stylu chińskich Punktów Oceny Obywateli świat raźnym krokiem zmierza ku totalitarnemu koszmarowi. Czytajcie Zamiatina, póki nie jest za późno…Dzięki intuicyjnemu zrozumieniu irracjonalnej strony totalitaryzmu (…) powieść Zamiatina przewyższa Nowy wspaniały świat Huxleya. - George Orwell.

That might involve a compromise, but today is perfect for getting some of what you want. Przywitaj się To właśnie miejsce dla Ciebie, dla nowego użytkownika forum. Możesz tu przedstawić swoją osobę oraz poznać inne.

351 Postów: 41 Wątków: Witam wszystkich tu zgrom... My Kaspersky jest centralnym punktem ochrony Twojego cyfrowego życia. Monitoruj wszystkie swoje urządzenia cyfrowe na jednym ekranie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI