Blizna. Seria z Robertem Kreftem. Tom 2

Blizna. Seria z Robertem Kreftem. Tom 2 - Przemysław Żarski | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Przemysław Żarski
WYMIAR
4,55 MB
NAZWA PLIKU
Blizna. Seria z Robertem Kreftem. Tom 2.pdf
ISBN
3536496784726

OPIS

„Komisarz Robert Kreft w wirze zbrodni.Żarski napisał intensywny i nieodkładalny kryminał!”Robert MałeckiPo każdej traumie zostaje blizna…W noworoczny poranek w sypiącym się pomieszczeniu gospodarczym zespół śledczych odnajduje zwłoki młodej kobiety. Dwadzieścia kilometrów dalej inna dziewczyna budzi się na tylnej kanapie rozbitego samochodu, należącego do Błażeja Urygi. W jaki sposób się tam znalazła i co łączy te sprawy? Dokąd prowadzą zbrodnie, które wkrótce wstrząsną całym miastem?Dwadzieścia pięć lat wcześniej komisarz Robert Kreft przekonał się, jak niewiele dzieli dzieciństwo od przedwczesnej dorosłości. Mimo upływu lat Kreft wciąż nie uporał się z samobójczą śmiercią matki. Teraz, gdy koszmar powraca po latach, komisarz znów musi zmierzyć się ze swoimi demonami.Blizna to opowieść o tym, że przeszłość kroczy za człowiekiem niczym cień, odciska się pieczęcią na skórze i wspomnieniach. To historia o złych wyborach, o rozmywaniu się winy, kary czy ról ofiary i kata, ale także o dążeniu do prawdy, które sprawia ból, rujnuje życie, odziera ze złudzeń. I o ranach, które mimo upływu czasu nie chcą się zabliźnić.Kontynuacja bestsellerowego "Śladu" z komisarzem Kreftem!

Tom 2 - Komisarz Robert Kreft w wirze zbrodni. Żarski napisał intensywny i nieodkładalny kryminał! Robert Małecki Po każdej traumie zostaje blizna...

Seria z Robertem Kreftem, Przemysław Żarski, 31,9 zł. „Komisarz Robert Kreft w wirze zbrodni.

POWIĄZANE KSIĄŻKI