Błękitna kropka. Człowiek i jego przyszłość w kosmosie

Błękitna kropka. Człowiek i jego przyszłość w kosmosie - Carl Sagan | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Carl Sagan
WYMIAR
7,63 MB
NAZWA PLIKU
Błękitna kropka. Człowiek i jego przyszłość w kosmosie.pdf
ISBN
6716917766986

OPIS

Pasjonująca opowieść o eksploracji Układu Słonecznego oraz szansach na kolonizację kosmosuW Kosmosie Carl Sagan tylko "rzucił okiem" na wspaniałą tajemnicę Wszechświata i udostępnił ją milionom ludzi na całym świecie. W Błękitnej kropce, oszałamiającej kilkuset barwnymi ilustracjami kontynuacji tamtego bestsellera, słynny astronom kończy swoją rewolucyjną podróż przez przestrzeń i czas.Przyszłe pokolenia będą spoglądać wstecz na naszą epokę jako czas, w którym ludzka rasa wreszcie w radykalny sposób pokonała nową granicę – kosmiczną przestrzeń. W swojej książce Sagan śledzi romantyczną historię naszego startu w kosmos i ocenia przyszłość, która otworzy się przed nami, kiedy już skolonizujemy nasz system planetarny i wyruszymy dalej, do odległych galaktyk. Autor niezwykle sugestywnie udowadnia, że eksploracja i osiedlenie się człowieka na innych światach, w tym także zaludnienie nieznanych jeszcze galaktyk, nie jest ani fantazją, ani luksusem, ale raczej koniecznym warunkiem przetrwania ludzkiego rodzaju.„Fascynująca... Zapadająca w pamięć... Odkrywcza... Być może najlepsza z książek Sagana!”„The Washington Post”

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Błękitna kropka. Człowiek i jego przyszłość w kosmosie od Carl Sagan możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np.

Ocena ogólna. Błękitna kropka. Człowiek i jego przyszłość w kosmosie (Carl Sagan).

POWIĄZANE KSIĄŻKI