8+2 i wycieczka rowerowa do Danii

8+2 i wycieczka rowerowa do Danii - AnneCath Vestly | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
AnneCath Vestly
WYMIAR
9,50 MB
NAZWA PLIKU
8+2 i wycieczka rowerowa do Danii.pdf
ISBN
1402377642735

OPIS

Szósty tom uwielbianej przez dzieci serii o przygodach najliczniejszej i najsympatyczniejszej książkowej rodziny.Nadchodzi lato. Rodzina z domku w lesie wybiera się na wakacje. I to nie byle jakie: będzie to rowerowa wyprawa za granicę. To nic, że babcia nie umie jeździć na rowerze, a Morten i Mina są za mali na dalekie wycieczki. Tata znajdzie sposób na wszystko.Czy to nie strach nocować w lesie albo w schronisku? Czy w podróży można poznać nowych przyjaciół? Szykuje się wielka wakacyjna przygoda!

Krótkie bajeczki ustąpiły miejsca całym seriom, komiksom, zbiorom opowieści, z którymi Franek radzi sobie już samodzielnie. Szykuje się wielka wakacyjna przygoda! Sprawdź koniecznie: pozostałe książki z serii „8 + 2". Wiek: 5+ Wydawnictwo Dwie Siostry Autor: Anne-Cath.

Książkę ciężko odróżnić od nowej pozycji. ... 8 + 2 i wycieczka rowerowa do Danii (Uszkodzona okładka) | Vestly Anne Cath | Dwie Siostry.

POWIĄZANE KSIĄŻKI