Wyjdź za mnie, kochanie

Wyjdź za mnie, kochanie - Krystyna Mirek | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Krystyna Mirek
WYMIAR
11,44 MB
NAZWA PLIKU
Wyjdź za mnie, kochanie.pdf
ISBN
9493257507915

OPIS

Wyjdź za mnie, kochanieNiełatwo postawić w życiu na miłość. Zaryzykować wszystkim. Ale czy to nie jest jedyna sprawa, o którą naprawdę warto walczyć?W domu państwa Darskich szykuje się ślub marzeń. Najpiękniejsza sukienka, najdłuższy welon, dekoracje sprowadzane aż z Mediolanu oraz orkiestra z najwyższej półki. Apolonia Darska zamierza prześcignąć świat w stworzeniu dla swojej ukochanej wnuczki Mariki idealnego wesela. Ma jednak wrażenie, że nikt nie docenia jej starań.Myli się. Doświadczony złodziej, dla którego napad na jej dom będzie ostatnim spektakularnym skokiem życia, podsłuchuje ją i, owszem, bardzo ceni. Dosłownie i w przenośni.Przyszła teściowa Mariki ma swoje podejrzenia, dwa razy narzeczony uciekł jej sprzed ołtarza i nie zamierza dopuścić do tego, by w czasie ślubu jej syna cokolwiek poszło nie tak. Pilnuje młodych na każdym kroku. Podobnie jak reszta starszego pokolenia. Wszystko wydaje się pod kontrolą.Do czasu, gdy w najmniej odpowiednim momencie pojawi się miłość.Zabawne perypetie i nieoczekiwane zwroty akcji doprowadzą bohaterów do zaskakujących wniosków.To powieść, w której wiele jest ślubnych sukien, emocji i dobrego humoru.

Najpiękniejsza sukienka, najdłuższy welon, dekoracje sprowadzane aż z Mediolanu oraz orkiestra z najwyższej półki. Szczegóły: Wyjdź za mnie, kochanie - Mirek Krystyna. Tytuł: Wyjdź za mnie, kochanie Autor: Mirek Krystyna Wydawnictwo: Edipresse Polska ISBN: 9788381774802 Języki: polski Rok wydania: 2020 Ilość stron: 304 Format: 14,4 x 20,5 cm Oprawa: miękka Wyjdź za mnie, kochanie - krystyna mirek (mobi) (E-booki) dostępny bez zbędnego czekania w niesamowicie okazyjnych cenach (od 25.42zł do 25.42zł).

Objętość ... Wyjdź za mnie, kochanie Książka już od 20,49 zł - od 20,49 zł, porównanie cen w 15 sklepach. Zobacz inne Powieści i opowiadania, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Wyjdź za mnie, kochanie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI