Odzyskać czas. Jak zrobić porządki w kalendarzu, pracy, głowie i wreszcie mieć czas na życie

Odzyskać czas. Jak zrobić porządki w kalendarzu, pracy, głowie i wreszcie mieć czas na życie - Bożena Kowalkowska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bożena Kowalkowska
WYMIAR
7,54 MB
NAZWA PLIKU
Odzyskać czas. Jak zrobić porządki w kalendarzu, pracy, głowie i wreszcie mieć czas na życie.pdf
ISBN
6296164498370

OPIS

To Ty masz kontrolować swój czas, a nie on ciebie.Dobre rady są naprawdę dobre, gdy są sprawdzone na własnej skórze. Bożena Kowalkowska od lat uczy biznesmenów, artystów, ale i gospodynie domowe, jak planować pracę i zarządzać czasem, a zna temat od podszewki, bo sama nieraz była w kryzysie czasowym, z którego wyszła krok po kroku.Dzięki tej książce nauczysz się jak ustalać priorytety i cele, jak stworzyć koszyk zadań i odchudzić listę obowiązków oraz jak zmienić złe nawyki w dobre. Już nigdy nie ogarnie Cię chaos i związany z tym stres. Raz na zawsze ustalisz swój zawodowy, osobisty i rodzinny kalendarz, poznasz siedem zasad szczęśliwego człowieka, a ich lista zaczyna się od najważniejszej - przyjemności. Żeby być szczęśliwym człowiekiem i móc doświadczać radości, trzeba mieć na to czas – to właśnie w wolnych chwilach, a nie podczas intensywnej pracy przychodzą do głowy najgenialniejsze pomysły. Odzyskaj więc czas i rozwiń swój potencjał!Uwierz w moc praktycznych działań i prostych rozwiązań. Poznaj metodę małych kroków, drobnych impulsów lub inspiracji, które mogą dać początek całej lawinie fundamentalnychzmian. Jeśli dzięki przeczytaniu tej książki znajdziesz w sobie chęć do wprowadzenia choćby jednej małej zmiany, to znaczy, że już odniosłeś sukces.

Jak zrobić porządki w kalendarzu, pracy, głowie i wreszcie mieć czas na życie w kategorii KSIĄŻKA TYGODNIA Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies . To Ty masz kontrolować swój czas, a nie on ciebie. Dobre rady są naprawdę dobre, gdy są sprawdzone na własnej skórze.

MP3. Wypróbuj 7 dni za darmo lub kup teraz do -50%! Audiobook cd Odzyskać czas Audiobook CD / Bożena Kowalkowska czyta , 24,29 zł, Najtańsze audiobooki na Gandalf.com.pl ♫Audiobook w formacie MP3.

POWIĄZANE KSIĄŻKI