Kapitan Nauka. Zgaduj-zgadula. Zagadki obrazkowe

Kapitan Nauka. Zgaduj-zgadula. Zagadki obrazkowe - Monika Sobkowiak | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Monika Sobkowiak
WYMIAR
9,69 MB
NAZWA PLIKU
Kapitan Nauka. Zgaduj-zgadula. Zagadki obrazkowe.pdf
ISBN
3239298410246

OPIS

Trening myślenia logicznego i spostrzegawczościZagadki obrazkowe Zgaduj-zgadula (3–5 lat) zostały przygotowane z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym. Ich celem jest rozbudzanie ciekawości świata i wspieranie rozwoju intelektualnego dzieci. Łamigłówki poszerzają wiedzę ogólną, kształtują umiejętność myślenia logicznego, koncentrację na zadaniu oraz spostrzegawczość.Zagadki logiczne rozwijające myślenie i wyobraźnięKsiążeczka zawiera niemal 100 wciągających zabaw, takich jak odnajdywanie zależności, wyszukiwanie podobieństw i różnic, wskazywanie kolejnego elementu w ciągu czy porównywanie wielkości. Przygotowują do nauki czytania oraz matematyki. Na każdej stronie znajdują się dwa zadania, a na odwrocie – odpowiedzi do nich.Atrakcyjna tematyka związana z zainteresowaniami dzieci w wieku przedszkolnym ułatwia koncentrację na zadaniu, a angażujące uwagę dziecka i humorystyczne ilustracje Ewy Brzozowskiej doskonale uzupełniają polecenia i gwarantują mnóstwo doskonałej zabawy. Zestaw zagadek to inspirujący sposób na wspólne spędzenie wolnego czasu, a także zajmującą rozrywka podczas podróży lub pikniku w plenerze.Rozwójpoznawanie świata, myślenie logiczne, spostrzegawczość, koncentracjaAutorzyMonika Sobkowiak – nauczycielka wychowania przedszkolnego, neurologopeda, autorka artykułów, książek i zabaw dla dzieci. Prowadzi blog Pani Monia, inspirującego nauczycieli do innowacyjnego działania w edukacjiEwa Brzozowska – Surface Pattern Designer, grafik komputerowy i ilustrator. Z wykształcenia informatyk, z pasji – artysta. Specjalizuje się w projektowaniu wzorów dziecięcych. Prowadzi blog Freelance Mama

Łamigłówki poszerzają wiedzę ogólną, kształtują umiejętność myślenia logicznego, koncentrację na zadaniu oraz spostrzegawczość. Zgaduj-zgadula Zagadki obrazkowe Kapitan Nauka Dane produktu: Zagadki obrazkowe Zgaduj-zgadula to zbiór kreatywnych i wesołych zadań dla przedszkolaków. Rozwiązywanie zagadek pozytywnie wpłynie na rozwój intelektualny dziecka, rozbudzi jego wyobraźnię, ciekawość świata i poszerzy wiedzę ogólną. Trening myślenia logicznego i spostrzegawczości Zagadki obrazkowe Zgaduj-zgadula (3-5 lat) zostały przygotowane z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym.

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Zagadki i łamigłówki rozwijają wiedzę o świecie, myślenie logiczne, pamięć, koncentrację, a także pomagają w nauce liczb, liter, ortografii oraz języka angielskiego.Pięknie ilustrowane zagadki i łamigłówki dla przedszkolaków doskonale sprawdzą się w podróży, na spacerze, w przedszkolu i w domu. Trening myślenia logicznego i spostrzegawczości Zagadki obrazkowe Zgaduj-zgadula (3-5 lat) zostały przygotowane z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym. Ich celem jest rozbudzanie ciekawości świata i wspieranie rozwoju intelektualnego dzieci.

POWIĄZANE KSIĄŻKI