Hedwiga i księżniczka z Hardemo

Hedwiga i księżniczka z Hardemo - Frida Nilsson | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Frida Nilsson
WYMIAR
3,46 MB
NAZWA PLIKU
Hedwiga i księżniczka z Hardemo.pdf
ISBN
3497742700031

OPIS

Szkolne życie bywa naprawdę niełatwe, zwłaszcza kiedy ma się już dziewięć lat. Ostatni tom pełnych humoru przygód rezolutnej Hedwigi.Nowy rok szkolny zaczyna się od niespodzianek: wychowawca Hedwigi trafia do szpitala, a na zastępstwo przychodzi obcy nauczyciel. Na dodatek w szkole pojawia się zupełnie nowa osoba. Ma kręcone włosy, długie rzęsy, wygląda jak księżniczka i nie umie wiązać sznurowadeł. Hedwiga jest nią zachwycona aż do chwili, kiedy okazuje się, że ten nowy ktoś ma na imię Olle. Na dodatek Olle bardzo szybko biega – a przecież to Hedwiga była dotąd najszybsza w klasie!Polecamy także pozostałe tomy przygód Hedwigi: Hedwiga, Hedwiga i Maks-Olof oraz Hedwiga i lato ze Sznyclem.

Na ... Hedwiga i księżniczka z Hardemo . ...

Hedwiga i księżniczka z Hardemo Dostępność: Towar na ... Skrząca się łobuzerskim dowcipem opowieść o rezolutnej dziewczynce i jej pierwszym roku w szkole. Hedwiga ma 7 lat.

POWIĄZANE KSIĄŻKI