Blizny jak skrzydła

Blizny jak skrzydła - Erin Stewart | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Erin Stewart
WYMIAR
10,27 MB
NAZWA PLIKU
Blizny jak skrzydła.pdf
ISBN
7447038048611

OPIS

Każdy ma blizny. Tylko niektóre widać na pierwszy rzut oka…Rok po pożarze, który ją okaleczył, szesnastoletnia Ava wraca do szkoły. Przywykła już do krępujących ludzkich spojrzeń i niewybrednych określeń. Ale jest jedno, którego nienawidzi bardziej niż innych: „ocalona”. Jak nazwać kogoś, kto ocalał wbrew własnej woli? Kto czasami żałuje, że żyje?Kiedy Ava poznaje Piper, dziewczynę, która tak jak ona jest ofiarą wypadku i poparzenia, dopuszcza do siebie myśl, że być może nie będzie musiała stawić czoła koszmarowi samotnie. Piper pomaga jej odnaleźć w sobie dziewczynę, jaką była przed pożarem – normalną nastolatkę, która całowała się ze swoim chłopcem i śpiewała na scenie. Ale Piper toczy swoją własną bitwę, a gdy Ava omal nie traci przyjaciółki, musi zdecydować, czy zbuduje swoją „nową normalność” na tym, co widzi w lustrze – czy oprze się na ludziach, którzy przy niej stoją.Ta piękna, afirmująca życie debiutancka powieść Erin Stewart została nazwana odpowiedzią na Cudowne dziecko dla nieco starszej widowni. Idealna dla fanów Jandy Nelson, Nicoli Yoon i Johna Greena.

Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Blizny jak skrzydła - Stewart Erin - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl. Szybka i bezpieczna dostawa.

Niektóre po prostu lepiej widać. Rok po pożarze, który ją okaleczył, szesnastoletnia Ava wraca do szkoły.

POWIĄZANE KSIĄŻKI