Pleśń - ukryta przyczyna chorób

Pleśń - ukryta przyczyna chorób - Jill Crista | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jill Crista
WYMIAR
3,27 MB
NAZWA PLIKU
Pleśń - ukryta przyczyna chorób.pdf
ISBN
8444229232547

OPIS

Jeśli kiedykolwiek mieszkałeś lub pracowałeś w pomieszczeniu zanieczyszczonym przez pleśń, wciąż możesz być zatruty toksycznym grzybem.. Choć nie przebywasz już w pobliżu źródła toksyn, możliwe, że pleśń przeniosła się na Twoje ciało. Z tego powodu możesz często chorować i cierpieć na uciążliwe dolegliwości. Autorka – lekarka naturoterapeutka i specjalistka od chorób wywołanych przez pleśń, wyjaśnia, jak szkodliwe i niebezpieczne dla zdrowia są związki wydzielane przez toksyczną pleśń. W oparciu o wiedzę naukową i tradycyjne techniki leczenia przedstawia 5 najskuteczniejszych metod do samodzielnego zastosowania. Wygraj z toksyczną pleśnią i odzyskaj zdrowie.

Choć nie przebywasz już w pobliżu źródła toksyn, możliwe, że pleśń przeniosła się na Twoje ciało. ... Od pleśni do chorób Jill Crista jest lekarzem naturoterapeutą, autorką bestsellerów i uznaną specjalistką od chorób wywołanych przez pleśń.

Autor: dr Jill Crista. Z tej książki dowiesz się, jakie szkodliwe i niebezpieczne dla zdrowia związki wydziela pleśń.

POWIĄZANE KSIĄŻKI