Ojcowski Park Narodowy. Mapa turystyczna w skali 1:20 000 (wersja wodoodporna)

Ojcowski Park Narodowy. Mapa turystyczna w skali 1:20 000 (wersja wodoodporna) - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
4,82 MB
NAZWA PLIKU
Ojcowski Park Narodowy. Mapa turystyczna w skali 1:20 000 (wersja wodoodporna).pdf
ISBN
2159078898515

OPIS

Jest to mapa jednostronna w skali 1:20'000. Przedstawia atrakcyjne tereny turystyczno-rekreacyjne na północ od Krakowa. Obejmuje obszar Ojcowskiego Parku Narodowego (wraz z enklawami) oraz tereny przyległe (od Sułoszowej na północy do Modlnicy na południu oraz od Jerzmanowic na zachodzie do Skały na wschodzie).Ojcowski Park Narodowy jest najmniejszym spośród 23 parków narodowych w Polsce. Wyróżnia się zróżnicowaniem rzeźby terenu, malowniczym krajobrazem, bogatą szatą roślinną i światem zwierzęcym oraz licznymi zabytkami historii i kultury. Jest to teren idealny na piesze i rowerowe wycieczki.Na mapie poza typową treścią turystyczną zaprezentowano szczegółowe nazewnictwo skał i jaskiń.W części opisowej znajdują się: informacje o parku, opisy miejsc wartych zwiedzenia, informator krajoznawczy i adresowy, plan Ojcowa i najatrakcyjniejszej części Doliny Prądnika (w skali 1:10'000). Całość uzupełniają fotografie.

85 m powyżej dna doliny.. Nazwa skały związana jest z legendą, według której podczas jednego ... Kaplica „Na Wodzie" - kaplica w miejscowości Ojców na terenie Ojcowskiego Parku Narodowego, u podnóży skał zwanych Prałatkami.Jest zabytkowym drewnianym obiektem sakralnym pod wezwaniem świętego Józefa Robotnika..

Nazwa skały związana jest z legendą, według której podczas jednego ... Kaplica „Na Wodzie" - kaplica w miejscowości Ojców na terenie Ojcowskiego Parku Narodowego, u podnóży skał zwanych Prałatkami.Jest zabytkowym drewnianym obiektem sakralnym pod wezwaniem świętego Józefa Robotnika.. Wzniesiona została w 1901, w miejscu dawnych łazienek zdrojowych Goplana.Wzniesiono ją na betonowych fundamentach okrakiem nad dwoma brzegami potoku Prądnik. Lofoten Mapa turystyczna - sprawdź opinie i opis produktu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI