Następny proszę! Fryzjer męski

Następny proszę! Fryzjer męski - Adam Szulc | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Adam Szulc
WYMIAR
7,56 MB
NAZWA PLIKU
Następny proszę! Fryzjer męski.pdf
ISBN
7844412783770

OPIS

Nowa książka najpopularniejszego barbera w PolsceW pierwszej części znajdziemy w niej barwny życiorys autora – fryzjera i muzyka, perfekcyjnie władającego brzytwą i werblem. A dalej potężny rozdział o amerykańskich barber shopach - ich powstaniu, rozkwicie, przyczynach upadku i powolnym renesansie. Opowieść ma mocny rys historyczny. Dalej: życiorysy emerytowanych (choć często wciąż pracujących) fryzjerów męskich z dziewięciu krajów z całego świata - Polski, Stanów Zjednoczonych, Włoch, Niemiec, Turcji, Anglii i innych. Poruszające historie barberów o miłości do zawodu, o tym jak było, o tym co sprawia, że ta robota to całe życie, a całe życie to ta robota…. W tym rozmowa, jaką przeprowadził ze 108-letnim maestro Antonio Mancinellim, uznanym przez księgę Guinessa na najstarszego barbera.Znakomity jest także rozdział o pop kulturze przenikającej się z fryzjerstwem męskim - polityka, filmy, idole.A w drugiej części kolejna dawka kilkudziesięciu opisanych fryzur - ich historia, pochodzenie, zastosowanie - niektóre naprawdę zadziwiają!Książka fascynująco ilustrowana. Fryzjerski komiks!

Podziel się z innymi użytkownikami swoją opinią. DODAJ RECENZJĘ ... Następny proszę! Fryzjer męski.

Opowieść ma mocny rys historyczny. „Następny proszę!" to z jednej strony druga część „Fryzjera Męskiego" z drugiej kilkaset stron opowieści fryzjera męskiego, który od 30 lat wykonuje zawód i przez pryzmat fryzur, kosmetyków i salonów fryzjerskich patrzy na cały świat. W środku między innymi: Książka Następny proszę! Fryzjer męski autorstwa Szulc Adam , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 37,69 zł .

POWIĄZANE KSIĄŻKI