Kapitan Nauka. Find and match. Angielski

Kapitan Nauka. Find and match. Angielski - Dorota Kondrat | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dorota Kondrat
WYMIAR
11,90 MB
NAZWA PLIKU
Kapitan Nauka. Find and match. Angielski.pdf
ISBN
5644823757140

OPIS

Angielski dla dzieci w zagadkach!Zagadki obrazkowe Angielski. Find and match (5–7 lat) zostały przygotowane z myślą o starszych przedszkolakach i uczniach rozpoczynających naukę w szkole. Ich celem jest rozwijanie podstawowego słownictwa w języku angielskim. Łamigłówki poszerzają ogólną wiedzę o świecie, kształtują umiejętność myślenia logicznego, koncentracji na zadaniu oraz spostrzegawczość.Zagadki rozwijające angielskie słownictwo i myślenie logiczneKsiążeczka zawiera niemal 100 wciągających zabaw polegajacych na łączeniu rysunków z podpisami, wyszukiwaniu niepasujących elementów, wskazywaniu przeciwieństw oraz liczeniu. Na każdej stronie znajdują się dwa zadania, a na odwrocie – odpowiedzi do nich oraz tłumaczenia poleceń.Oglądanie zagadek i czytanie poleceń po angielskim oswaja dziecko z tym językiem, jego gramatyką, melodią oraz wymową. Szeroka i atrakcyjna tematyka związana z codziennymi czynnościami, emocjami, życiem zwierząt, roślin i ludzi angażuje uwagę dziecka i ułatwia koncentrację na zadaniu. Wesołe ilustracje Moniki Domaradzkiej stanowią integralną część zagadek i gwarantują aktywną naukę przez zabawę. Możliwość sprawdzenia poprawności odpowiedzi na odwrocie strony pozwala na samodzielną kontrolę błędu.Zestaw zagadek to inspirujący sposób na rodzinne spędzenie wolnego czasu, a także zajmującą rozrywka podczas podróży lub pikniku w plenerze.Rozwójnauka angielskiego, myślenie logiczne, koncentracja, spostrzegawczośćAutorzyDorota Kondrat – metodyk nauczania i lektorka języka angielskiego z ponad 15-letnim doświadczeniem. Trenerka w oświacie, autorka scenariuszy lekcji, artykułów poświęconych uczeniu się, nauczaniu oraz wielu projektów edukacyjnych.Monika Domaradzka – ilustratorka oraz projektantka graficzna.

Ich celem jest rozwijanie ... Kapitan nauka angielski na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje. Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Angielski 5-7 lat.

- angielskie teksty wraz z polskim tłumaczeniem. - dodatkowe wersje karaoke do wszystkich piosenek.

POWIĄZANE KSIĄŻKI