Choroby wypisane na twarzy

Choroby wypisane na twarzy - Eric Standop | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Eric Standop
WYMIAR
10,29 MB
NAZWA PLIKU
Choroby wypisane na twarzy.pdf
ISBN
1136523785638

OPIS

Ta książka odsłoni przed Tobą tajniki techniki mien shiang, które długo utrzymywane były w tajemnicy przez chińskich mistrzów. To sztuka czytania z twarzy, czyli rozpoznawania dolegliwości i niedoborów w organizmie. Dowiesz się, co oznaczają obrzęki, połysk, cienie, nieprawidłowe zabarwienia oraz ogólny stan skóry. Twoja twarz odzwierciedla brak równowagi w organach wewnętrznych, a nawet ich choroby. Ta wyjątkowa wiedza ułatwi Ci szybkie ich rozpoznanie oraz pomoże podjąć kroki, które nie pozwolą rozwinąć się poważnym dolegliwościom. Posiądziesz umiejętność czytania z języka, oczu, ust, nosa, policzków, powiek czy głosu, będziesz mógł zapobiec wielu chorobom. Kurs diagnozowania chorób z twarzy.

Fragmenty napisane przeze mnie ... Choroby wypisane na twarzy to książka przedstawiająca praktyczne wskazówki, w jaki sposób należy interpretować zmiany pojawiające się na naszej twarzy. Dlaczego czytanie z twarzy jest tak ważną umiejętnością? Wiele chorób wywołuje zmiany strukturalne na twarzy. eBookChoroby wypisane na twarzy.

Następnie ja porównuję jego obserwacje ze swoimi diagnozami bazującymi na medycynie konwencjonalnej oraz doświadczeniami z praktyki lekarskiej. Fragmenty napisane przeze mnie ... Choroby wypisane na twarzy to książka przedstawiająca praktyczne wskazówki, w jaki sposób należy interpretować zmiany pojawiające się na naszej twarzy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI