Wyjaśnij to, Lotko!

Wyjaśnij to, Lotko! - Martyna Skibińska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Martyna Skibińska
WYMIAR
10,42 MB
NAZWA PLIKU
Wyjaśnij to, Lotko!.pdf
ISBN
3515788288319

OPIS

Dowcipna powieść kryminalna o niepokornej uczennicy na tropie szkolnej intrygi.Nad głowami Lotki i Wandy zadzwonił dzwonek. Dziewczynkiześlizgnęły się z parapetu („SIADANIE NA PARAPETACH SUROWO ZABRONIONE”) i były gotowe rozejść się do swoich klas, kiedy za zakrętem szkolnego korytarza rozległ się stukot kopyt i zza rogu wyszedł osioł. Całkiem spory i zupełnie prawdziwy. Z uszami. Zwierzę przystanęło na chwilę,po czym dostrzegło jabłka w rękach dziewczynek i żwawym kłusem ruszyło w ich stronę.Lotka i Wanda rzuciły się do ucieczki. Biegły korytarzem, słysząc za sobą tętent kopyt ślizgających się na drewnianej posadzce.– Czy to?…– Naprawdę?…– Osioł?!– Wyrzuć ogryzek! – przytomnie zawołała Lotka.Lotka ma jedenaści lat, chodzi do piątej klasy i lubi ubierać się na czarno. Wtedy łatwiej jej wtapiać się w tło i udawać cień. Na przykład na lekcji, gdy zaczyna się odpytywanie, a ona chce spokojnie poczytać pod ławką powieść o przygodach inspektora Mrocka, który rozwiązuje najtrudniejsze zagadki kryminalne. Nie zawsze jednak wszystko idzie zgodnie z planem. Kiedy seria dziwnych wypadków wywraca życie szkoły do góry nogami, to właśnie Lotka staje się główną podejrzaną. Czy uda jej się przeprowadzić śledztwo na miarę Mrocka i wykryć prawdziwego sprawcę?

Niezwykłe wydarzenia, które paraliżują pracę w szkole oraz bardzo błyskotliwe śledztwo Lotki z pewnością zadowolą młodych fanów powieści detektywistycznych. Wyjaśnij to, Lotko! tekst i ilustracje: Martyna Skibińska. Dowcipna powieść kryminalna o niepokornej uczennicy na tropie szkolnej intrygi.

Należy do gatunków: dla dzieci i młodzieży, literatura dziecięca. Książka Wyjaśnij to, Lotko! liczy 164 stron.

POWIĄZANE KSIĄŻKI