Uzdrawianie energią Chi

Uzdrawianie energią Chi - Hartmut Lohmann | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Hartmut Lohmann
WYMIAR
12,66 MB
NAZWA PLIKU
Uzdrawianie energią Chi.pdf
ISBN
8856379747651

OPIS

Czy wiesz, że wszystkie negatywne uczucia, których doświadczasz, zostają w Twoim ciele? Nienawiść ukrywa się w podbrzuszu, zazdrość w tarczycy (czakrze gardła), a samotność w klatce piersiowej. Gromadząc je, stajesz się chory, zmęczony i smutny. W jaki sposób uwolnić się od negatywnych emocji i zrzucić ciężar przeszłości? Odkryj uzdrawiającą moc Twojego Chi! Naucz się kontrolować swoją energię życiową i skupiać ją na oczyszczeniu i odblokowaniu czakr. Poznaj praktyczne ćwiczenia, dzięki którym nie tylko zrozumiesz swoje uczucia, ale również ich dotkniesz. Dowiedz się, w jaki sposób zerwać z poczuciem winy, strachem, wstydem czy wewnętrznymi krzywdami, których doznałeś. Chi – ta moc jest w Tobie!

Studio Astropsychologii Książki - Poradniki - Zdrowie i uroda - przeczytaj opinie, kupuj online w dobrej cenie na Inbook.pl Uzdrawianie energią Chi Hartmut Lohmann ⇨ kup w CzaryMary.pl Przeczytaj opis ⇨ Książka Uzdrawianie energią Chi do kupienia na zdrowepodejscie.pl za jedyne 54,55 zł (Rabat 32%). Autor: Hartmut Lohmann, wydawnictwo: Studio Astropsychologii. Uzdrawianie energią Chi 2020 wydanie 1 .

Usuń blokady energetyczne, pokonaj ból, lęk i depresję - Hartmut Lohmann (eBook) - Księgarnia PWN Uzdrawianie energią Chi 12 lub zakłócenia brał do siebie. Kompletnie nie miał czasu dla nas.

POWIĄZANE KSIĄŻKI