Kapitan Szpic i tajemnica starej naczepy

Kapitan Szpic i tajemnica starej naczepy - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
9,59 MB
NAZWA PLIKU
Kapitan Szpic i tajemnica starej naczepy.pdf
ISBN
4576730366111

OPIS

Wbrew krążącym plotkom, kapitan Szpic wcale nie udał się na tyleż niedobrowolny co zasłużony odpoczynek, odnajdując się tym razem w naczepie swojego dawnego przełożonego ? pułkownika Czekoladki.Przy sączącym się wolno płynie z saturdenaturatora rozpoczyna się mrożąca krew w żylakach opowieść Czekoladki z czasów drugiej wojny światowej ? pełna egzotycznych przygód, niebezpiecznych misji i szalonych pościgów.“Kapitan Szpic i tajemnica starej naczepy” to czwarty zeszyt z serii „Kapitan Szpic”, w którym autorski duet Ruducha & Koziarski z przymrużeniem oka odwołuje się do komiksowych sentymentów czytelników, ale też nie stroni od bardziej współczesnych nawiązań.Dajcie się porwać tej historii ? zupełnie jak słuchacze opowieści Czekoladki przetrzymywani wbrew swojej woli w naczepie!

Opis Szczegóły: Kapitan Szpic i tajemnica starej naczepy . Tytuł: Kapitan Szpic i tajemnica starej naczepy Wydawnictwo: Ongrys ISBN: 9788365803665 Języki: polski Rok wydania: 2020 Ilość stron: 32 Format: 16.5x23.5cm Oprawa: Miękka Waga: 0.106 kg „Kapitan Szpic i tajemnica starej naczepy" Autorski duet Artur Ruducha/Daniel Koziarski zdecydowanie nie traci czasu.

Dajcie się porwać tej historii - zupełnie jak słuchacze ... Kapitan Szpic i tajemnica starej naczepy to czwarty zeszyt z serii Kapitan Szpic, w którym autorski duet Ruducha & Koziarski z przymrużeniem oka odwołuje się do komiksowych sentymentów czytelników, ale też nie stroni od bardziej współczesnych nawiązań. Kapitan Szpic i tajemnica starej naczepy - Wbrew krążącym plotkom, kapitan Szpic wcale nie udał się na tyleż niedobrowolny co zasłużony odpoczynek, odnajdując się tym razem w naczepie swojego dawnego przełożonego - pułkownika Czekoladki.Przy sączącym... - ISBN: 978-83-65803-66-5 "Kapitan Szpic i tajemnica starej naczepy" to czwarty zeszyt z serii „Kapitan Szpic", w którym autorski duet Ruducha & Koziarski z przymrużeniem oka odwołuje się do komiksowych sentymentów czytelników, ale też nie stroni od bardziej współczesnych nawiązań. Wbrew krążącym plotkom, kapitan Szpic wcale nie udał się na tyleż niedobrowolny co zasłużony odpoczynek, odnajdując się tym razem w naczepie swojego dawnego przełożonego - pułkownika Czekoladki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI