6 prostych kroków na pokonanie chorób autoimmunologicznych

6 prostych kroków na pokonanie chorób autoimmunologicznych - Palmer Kippola | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Palmer Kippola
WYMIAR
7,49 MB
NAZWA PLIKU
6 prostych kroków na pokonanie chorób autoimmunologicznych.pdf
ISBN
4606859686635

OPIS

Choroby autoimmunologiczne to epidemia dzisiejszych czasów. Niestety, tradycyjna medycyna łagodzi objawy, nie gwarantując ich wyleczenia. Autorka przez 26 lat chorowała na stwardnienie rozsiane, aż w końcu zdecydowała się na samoleczenie. Pozwoliło jej to całkowicie wyleczyć chorobę. Dziś jest zdrowa i nie musi brać leków. W tym poradniku omawia wyniki testów laboratoryjnych, dzięki którym dotrzesz do źródeł swojego problemu. Prezentuje strategie dotyczące diety, stylu życia, uzdrowienia jelit, redukowania stresu, radzenia sobie z zaburzeniami gospodarki hormonalnej. Uczy także, jak dzięki odpowiednim suplementom wspomóc pracę jelit i wzmocnić swoją odporność. Zadbaj o to, co najważniejsze, czyli ZDROWIE!

Do chorób autoimmunologicznych należą na przykład: zapalenie tarczycy Hashimoto (niedoczynność tarczycy), choroba Gravesa-Basedowa ... Choroby autoimmunologiczne to epidemia dzisiejszych czasów. Niestety, tradycyjna medycyna łagodzi objawy, nie gwarantując ich wyleczenia.

Choroby autoimmunologiczne to epidemia dzisiejszych czasów. Niestety, tradycyjna medycyna łagodzi objawy, nie gwarantując ich wyleczenia.

POWIĄZANE KSIĄŻKI