Prezent

Prezent - Louise Jensen | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Louise Jensen
WYMIAR
10,6 MB
NAZWA PLIKU
Prezent.pdf
ISBN
2624478308776

OPIS

Uważaj, o co prosisz, bo możesz to otrzymać…Nigdy nie pozwolę ci odejść…Callie ginie w wypadku samochodowym, a niewyjaśnione okoliczności jej śmierci dodatkowo pogłębiają rozpacz zdruzgotanych rodziców… Tymczasem jej serce zostaje przeszczepione Jennie, która dostaje od życia drugą szansę. Wdzięczna za ten nieoceniony podarunek, Jenna nawiązuje kontakt z rodzicami dawczyni, jednak wkrótce odkrywa, że idealna rodzina Callie skrywa wiele mrocznych sekretów.Co tak naprawdę stało się z jej młodszą siostrą, Sophie, która podobno przebywa za granicą? Co ukrywa Nathan, były narzeczony Callie? Jak naprawdę zginęła kobieta, dzięki której Jenna nadal oddycha? Bohaterka postanawia odkryć prawdę za wszelką cenę, stawiając na szali relacje z bliskimi, zdrowe zmysły, a nawet własne życie.

Z okazji na okazję stawiasz sobie poprzeczkę coraz wyżej. Może to być idealny prezent zarówno dla znawców oraz kolekcjonerów, jak i amatorów poszukujących pięknych rzeczy. Oferta zawiera historyczne repliki, wszelkiego rodzaju szable, miecze, katany, colty, miniaturowe działa i armaty, karabiny, pistolety i wiele innych.

To przecież radosne okazje, ale stają się wyzwaniem, bo zawsze chcesz podarować coś oryginalnego. Z okazji na okazję stawiasz sobie poprzeczkę coraz wyżej. Może to być idealny prezent zarówno dla znawców oraz kolekcjonerów, jak i amatorów poszukujących pięknych rzeczy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI