Kod otyłości

Kod otyłości - Jason Fung | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jason Fung
WYMIAR
10,98 MB
NAZWA PLIKU
Kod otyłości.pdf
ISBN
9786181634574

OPIS

Dr Jason Fung zainspirował tysiące ludzi na całym świecie do zmiany diety, która odwraca i zapobiega cukrzycy typu 2 oraz ułatwia schudnięcie, dzięki swoim przełomowym, bestsellerowym książkom Kod otyłości i Kod otyłości – książka kucharska. Ta publikacja pomoże Ci znaleźć odpowiedzi na pytania, dlaczego tyjemy i co jest przyczyną cukrzycy typu 2 i otyłości. Dowiesz się, co jeść, aby schudnąć i uniknąć otyłości brzusznej. Poznasz przepisyopracowane przez dr. Funga, które przynoszą rewelacyjne efekty w powrocie do zdrowia i prawidłowej wagi. Nauczysz się planować posiłki i posty na 16, 24 i 36 godzin. Pozwolą Ci kontrolować poziom insuliny orazprzeplatać smaczne posiłki z okresami postu. Dieta, która normuje poziom insuliny.

Stan: nowy. Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Kod otyłości - książka kucharska dla zdrowia.

Zawarte w niej przepisy kulinarne pozwolą Ci kontrolować poziom insuliny w czasie posiłków, natomiast dodatek dostarczy wiedzy o tym, jak przeplatać smaczne posiłki z okresami postu. Kod otyłości - opis produktu: Wszystko, w co wierzyłeś w kwestii utraty wagi jest kłamstwem. Przybieranie na wadze i otyłość są wywoływane przez hormony.

POWIĄZANE KSIĄŻKI