Eryk. Świat Dysku

Eryk. Świat Dysku - Terry Pratchett | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Terry Pratchett
WYMIAR
5,81 MB
NAZWA PLIKU
Eryk. Świat Dysku.pdf
ISBN
9922126955700

OPIS

Słyszeliście o Fauście...To jest Eryk.Istnieje pewna różnica.Eryk ma czternaście lat, mieszka na legendarnym i magicznym Świecie Dysku, a także jest pierwszym w historii hakerem demonologii. Na szczęście nie udało mu się wywołać żadnych demonów, wywołał za to Rincewinda (najbardziej niekompetentnego maga w uniwersum)oraz Bagaż (najniebezpieczniejszy sprzęt podróżny na świecie). Kiedy Eryk wypuszcza ich na niczym nie chroniony świat, oczekuje, że Rincewind spełni trzy jego życzenia.Wiecie przecież. Standardowa trójka. Żyć wiecznie, panować nad światem, spotkać najpiękniejszą kobietę w historii. Właściwie to proste...Dryfowanie u zarania Czasu, zmiana przyszłości i spotkanie z najbardziej kłopotliwym bogiem historii to zaledwie początek. Stworzenie życia na Dysku to drobnostka. Ponieważ Rincewind trafia w końcu do Piekła. Dosłownie. A ono nigdy już nie będzie takie jak dawniej.Eryk: prześmieszna historia z Dysku, wspaniale ilustrowana przez Josha Kirby'ego.

Gdy pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię mailowo. Możesz przejrzeć swoje obserwowane wyszukiwania. Eryk ma czternaście lat, mieszka na legendarnym i magicznym Świecie Dysku, a także jest pierwszym w historii hakerem demonologii.

Stan książek. Nasze książki są dokładnie sprawdzone i jasno określamy stan każdej z nich.

POWIĄZANE KSIĄŻKI