Co, jeśli…

Co, jeśli… - Kate Hope-Day | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kate Hope-Day
WYMIAR
7,75 MB
NAZWA PLIKU
Co, jeśli….pdf
ISBN
2123437608471

OPIS

Co się dzieje, gdy granice między alternatywnymi światami się zacierają?Spokój sennego miasteczka, leżącego u stóp uśpionego wulkanu, zostaje zakłócony, kiedy kilkoro jego mieszkańców zaczynają prześladować niepokojące wizje siebie samych w równoległych rzeczywistościach. Lekarka Ginny zastanawia się nad trwałością swojego małżeństwa, jej mąż ma katastroficzne wizje, które doprowadzają go do paranoi, Samara widzi swoją zmarłą matkę znów żywą i odkrywa coraz więcej rodzinnych tajemnic, a młoda naukowczyni Cass ponownie przeżywa ciążę, będąc krok od rozpoczęcia projektu, który może na zawsze odmienić jej karierę naukową.Początkowo łagodne i ulotne, wizje zaczynają być coraz bardziej przerażające. Kiedy nad miastem zawisa widmo katastrofy, staje się jasne, że życie jego mieszkańców już nigdy nie będzie takie, jak do tej pory.

W tym roku sytuacja jest nadzwyczajna, bo wiosną znaczna część kierowców musiała ograniczyć korzystanie z aut, a ... W ostatnim czasie na rynku rozwiązań grzewczych dużo mówi się o pellecie. Niektórzy zachwalają ten rodzaj materiału, inni wręcz przeciwnie.

Przecież od ponad roku - gdy oboje skończyli szkołę - ni Jeśli jednak zamówisz większą ilość takiego produktu, może się okazać, że nie mamy aż tylu egzemplarzy dostępnych 24h i będziesz musiał poczekać na niego dłużej niż 24h, o czym poinformujemy Cię w osobnym e-mailu. Jeśli chcecie przeżyć coś niepowtarzalnego, sięgnijcie, po „Co, jeśli…". Powieść nie jest idealna, ale do bólu prawdziwa i to fascynuje.

POWIĄZANE KSIĄŻKI