Astrologia pomocna w życiu. Przemyślenia i obserwacje

Astrologia pomocna w życiu. Przemyślenia i obserwacje - Fritz Riemann | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Fritz Riemann
WYMIAR
5,28 MB
NAZWA PLIKU
Astrologia pomocna w życiu. Przemyślenia i obserwacje.pdf
ISBN
4192403135813

OPIS

Znany psychoanalityk Fritz Riemann przedstawia swoje doświadczenia z odpowiedzialnej konsultacji astrologicznej.Riemann dostrzega sensowne zastosowanie interpretacji astrologicznej we wspomaganiu samorozumienia i zrozumienia innych; w wykazaniu predyspozycji, możliwości i niebezpieczeństw, z którymi człowiek musi się zmierzyć – ale nie w (fatalistycznych) przewidywaniach „szczęścia” lub „nieszczęścia”.Przedstawia zarówno obraz astrologii definiującej rokowania, jak i pokazuje ograniczenia, którym podlega interpretacja horoskopu. W urzekający sposób kreśli związek między koncepcjami psychoanalitycznymi i astrologicznymi oraz prowadzi przez meandry symbolicznego i naukowego myślenia o astrologii.

Przemyślenia i obserwacje. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Przemyślenia i obserwacjeautorstwaFritz Riemann ️ Zamów online w Księgarni Internetowej PWN Astrologia pomocna w życiu.

- Polska ksiegarnia w UK Zobacz koniecznie Książki i czasopisma Astrologia pomocna w życiu. Przemyślenia i obserwacje w cenie 35.99 zł.

POWIĄZANE KSIĄŻKI