Zimny chirurg

Zimny chirurg - Max Czornyj | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Max Czornyj
WYMIAR
11,94 MB
NAZWA PLIKU
Zimny chirurg.pdf
ISBN
8133195781678

OPIS

Wszyscy jesteśmy niewinni. Winne naszych zbrodni są jedynie złe okoliczności.Prawdziwa historia najbardziej makabrycznego seryjnego mordercy. Psychopaty, który trafił do podręczników kryminalistyki na całym świecie.Edmund Kolanowski jest zwyczajnym człowiekiem z sąsiedztwa.Ma żonę i dzieci, niczym szczególnym się nie wyróżnia.Poza jednym - instynktem bestii. Ta cecha czyni go zwyrodniałym mordercą i kolekcjonerem trofeów.Dewiantem analizowanym przez FBI.Czy Kolanowski jest potworem, czy może ofiarą własnej przeszłości?Dzięki tej książce wnikniesz w głąb umysłu seryjnego mordercy.Tym razem prawda okaże się bardziej przerażająca od fikcji.

Sprawdzaj opinie i umawiaj wizyty w największym serwisie z lekarzami w Polsce. Zimny chirurg Max Czornyj. Wydawnictwo: Filia Data wydania: 2020-09-02 Kategoria: Kryminał, sensacja, thriller ISBN: 9788381952170 Liczba stron: 336.

Czornyj Max - Zimny chirurg. Dodano: 4 miesiące temu. "Zimny chirurg", "Frankenstein" i "normalny człowiek" - choć popełniali różnie przestępstwa - od gwałtów, po morderstwa i nekrofilię, to wszystkich łączyło jedno - sąd orzekł wobec nich karę śmierci.

POWIĄZANE KSIĄŻKI