Nie czas na tajemnice. Seria Osiedle Pogodne. Tom 3

Nie czas na tajemnice. Seria Osiedle Pogodne. Tom 3 - Magdalena Majcher | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Magdalena Majcher
WYMIAR
7,95 MB
NAZWA PLIKU
Nie czas na tajemnice. Seria Osiedle Pogodne. Tom 3.pdf
ISBN
9268042339111

OPIS

Otwórz kolejne drzwi luksusowego domu! "Osiedle Pogodne" – poznaj nowe tajemnice mieszkańców.Klara ma poukładane życie. Dyrektorskie stanowisko, ten sam od dwudziestu lat mąż, dorosła córka, która właśnie zaczęła studia na prestiżowej uczelni. Kiedy więc nagle w jej pracy zjawiają się policjanci i pytają o męża, Klara czuje, że traci grunt pod nogami. Zaczyna się polowanie. Dziennikarze, internauci, znajomi – oni wszyscy już wydali wyrok skazujący.Co zrobi Klara?Czy stanie po stronie męża, który jest sam przeciwko całemu światu?Czy uwierzy w winę ukochanego mężczyzny?

Seria Osiedle Pogodne. Tom 3 ; Skip to the end of the images gallery.

Trzy części emocjonującej serii o mieszkańcach luksusowego osiedla w Bielsku-Białej. Osiedle Pogodne: · „Prawda przychodzi nieproszona", · „Życie oparte na kłamstwach", · „Nie czas na tajemnice". Trzy części emocjonującej serii o mieszkańcach luksusowego osiedla w Bielsku-Białej.

POWIĄZANE KSIĄŻKI