Inna niż wszystkie

Inna niż wszystkie - Katarzyna Mak | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katarzyna Mak
WYMIAR
11,77 MB
NAZWA PLIKU
Inna niż wszystkie.pdf
ISBN
3360721081033

OPIS

Przypadkowe spotkanie na moście. Niewłaściwa ocena sytuacji i zaskakujący zwrot akcji. Nieoczekiwane uczucie, które tak naprawdę zmienia wszystko...Liv to dziewczyna o nietuzinkowym wyglądzie i niezwykłej sile charakteru. Życie jej nie rozpieszczało, więc jest odważna i twardo stąpa po ziemi. Wychowała ją nowojorska ulica i brutalne zasady gangsterskiego półświatka. Pozornie zbuntowana, wyróżniająca się w tłumie dziwaczka, a tak naprawdę krucha młoda kobieta, czująca się jak zagubiona dziewczynka...Matt to młody, zaradny i pewny siebie człowiek sukcesu. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że może mieć wszystko, czego zapragnie: szczęśliwą rodzinę, wspaniałą pracę i ekskluzywny dom. Jednak pewnego dnia jego poukładane życie legło w gruzach i stracił to, co dla niego najcenniejsze. Teraz w głębi serca marzy o stabilizacji i walcząc z demonami przeszłości, próbuje znów komuś zaufać...Dwa zupełnie różne światy i miłość, która z wielu powodów nie powinna się narodzić. Różnice, które aż kłują w oczy, ale mimo wszystko nie pozwalają tym dwojgu o sobie zapomnieć. Sekrety, które budzą skrajne emocje i sieją grozę. Dramaty, które chwytają za serce, a myślenie o nich wywołuje niemal fizyczny ból. Decyzje, które nieodwracalnie wpłyną na czyjeś życie...

Możesz cofnąć zgodę zmieniając ustawienia swojej przeglądarki. Instagram : Inna_niż_wszyscyyt Tik Tok :psychofanka_kubusia_69 Hejka ,Jestem Kinga mam 14 lat jeżeli jesteście na tym kanale to miło mi by bylo gdybyście zos... meble inne niż wszystkie - pomysły, inspiracje z homebook. 1708 zł 3400 zł.

Przeczytaj recenzję Inny niż wszyscy. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Modlitwa Inna Niż Wszystkie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI