DyrdyMarki (książka audio)

DyrdyMarki (książka audio) - Marek Niedźwiecki | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marek Niedźwiecki
WYMIAR
8,66 MB
NAZWA PLIKU
DyrdyMarki (książka audio).pdf
ISBN
1902687252538

OPIS

Marek Niedźwiecki po raz pierwszy ujawnia tajemnicę swojego głosu…- o życiu na antenie i poza nią- o muzyce i ciszy- o PRL-u i współczesności- o niezwykłych podróżach i zwykłej codziennościMarek Niedźwiecki, jeden z najpopularniejszych dziennikarzy muzycznych i być może najwspanialszy głos w historii Polskiego Radia, zaprasza do siebie. Do obejrzenia kolekcji 15 tysięcy płyt, do wysłuchania prywatnej listy płyt wszech czasów, do podróży po ulubionych miejscach na świecie.Przyzna się do sportowych osiągnięć w jeździe (prawie) figurowej. Ugości nas swoimi popisowymi daniami (legendarne mielone!), a potem na stół wjedzie butelka australijskiego shiraza oraz piwo z mango i zaczną się opowieści bardziej muzyczne. Pan Marek od listy zdradzi, jak czekał w apartamencie paryskiego hotelu Ritz na Madonnę i jak uratował przyjęcie Lionela Richiego. Opowie o swoich wpadkach, momentach absolutnego szczęścia, paraliżującym strachu przed wychodzeniem na estradę i o tym jak zwędził papierosy żonie Davida Bowiego...To będzie wspaniała uczta. I piękna podróż. Momentami wzruszająca, pełna anegdot, niecodziennych historii i pięknych wspomnień, których przez dziesiątki lat byliśmy świadkami i słuchaczami. I która, mimo starań złych ludzi, trwa nadal...Książkę czyta Autor.

To nie jest książka d czytania, To jest książka do słuchania. Autor i zarazem jej bohater czyta głosem, w którym kochały się kiedyś wszystkie dziewczyny, Jestem zaledwie kilka lat młodsza od Pana Marka i już od wielu lat nie słuchałam Trójki ale ten głos pozostał w ... Marek Niedźwiecki, jeden z najpopularniejszych dziennikarzy muzycznych i być może najwspanialszy głos w historii Polskiego Radia, zaprasza do siebie.

[email protected] Książka DyrdyMarki autorstwa Niedźwiecki Marek , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 27,65 zł . Przeczytaj recenzję DyrdyMarki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI