Córeczka

Córeczka - Kathryn Croft | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kathryn Croft
WYMIAR
7,97 MB
NAZWA PLIKU
Córeczka.pdf
ISBN
1573036816794

OPIS

Osiemnaście lat temu nieznany sprawca uprowadził Helenę, sześciomiesięczną córkę Simone Porter.Simone i jej mąż Matt powoli otrząsnęli się po tej tragedii, lecz ból po stracie córki nigdy ich nie opuścił.Pewnego dnia do Simone zgłasza się młoda kobieta imieniem Grace, twierdząc, że wie coś o jej zaginionym dziecku. Tylko kim jest Grace – i czy Simone może jej ufać?Grace znika tak szybko, jak się pojawiła, a Simone rzuca się na poszukiwania swojej córki i kobiety, która być może zna miejsce jej pobytu.W pogoni za prawdą zapędzi się na niebezpieczny grunt.Straciła córkę. Czy straci życie, próbując ją odnaleźć?

Postanawia powrócić do śledztwa sprzed lat. Ku jej zaskoczeniu, po ponownym przejrzeniu materiału dowodowego, wina Raphaela przestaje być już tak oczywista. Pośredniczący w nielegalnych adopcjach dzieci Rękas umawia się na odbiór niemowlęcia przemyconego z Albanii.

Sprawdź najnowsze i najciekawsze materiały przygotowane przez redakcję w dziale córeczka. Dołącz, subskrybuj.

POWIĄZANE KSIĄŻKI