Aru Shah i Drzewo Życzeń. Seria Kroniki Pandawów. Tom 3

Aru Shah i Drzewo Życzeń. Seria Kroniki Pandawów. Tom 3 - Roshani Chokshi | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Roshani Chokshi
WYMIAR
3,40 MB
NAZWA PLIKU
Aru Shah i Drzewo Życzeń. Seria Kroniki Pandawów. Tom 3.pdf
ISBN
3372302845678

OPIS

Wojna między dewami a demonami zbliża się nieuchronnie i Innoświat pozostaje w stanie najwyższej gotowości. Czternastoletnia Aru Shah i jej przyjaciele otrzymują zadanie uratowania dwóch nieznanych im osób – jedna z nich zna słowa przepowiedni, która może zadecydować o zwycięstwie lub porażce w wojnie. Okazuje się, że osoby te, bliźniaczki, są kolejnymi siostrami Pandawami, a według przepowiedni jedna z pięciu sióstr jest fałszywa…Kiedy bohaterom nie udaje się utrzymać w tajemnicy przepowiedni i poznaje ją Śpiący, ich niebiańscy nauczyciele domagają się, by drużyna Pandawów na pewien czas zaprzestała działań przeciwko niemu. Aru jednak uważa, że aby przywrócić Pandawom dobre imię, muszą odnaleźć Kalpawrikszę, drzewo spełniające życzenia, które wyłoniło się z Oceanu Mleka. Jeśli Aru zdoła dotrzeć do drzewa przed Śpiącym, być może – wypowiadając jedno jedyne życzenie – odmieni los całego świata.Aru, uważaj, czego sobie życzysz, bo może się to spełnić…Trzeci tom "Kronik Pandawów" z nowymi, wyjątkowymi postaciami, złowrogimi demonami i wspaniałymi czarodziejskimi krainami jest tak barwny i pełen radości jak Holi, ulubione święto Aru.

Czternastoletnia Aru Shah i jej przyjaciele otrzymują zadanie uratowania dwóch nieznanych im osób - jedna z nich zna słowa przepowiedni, która może zadecydować o zwycięstwie lub porażce w wojnie. Okazuje się, że osoby te, bliźniaczki, są kolejnymi siostrami Pandawami ... Księgarnia internetowa.

Czternastoletnia Aru Shah i jej przyjaciele otrzymują zadanie uratowania dwóch nieznanych im osób - jedna z nich zna słowa przepowiedni,... - Polska ksiegarnia w UK Ten artykuł jest częścią Rick Riordan Przedstawia i nie jest częścią uniwersum opracowanego przez Ricka Riordana! Zawarte w nim informacje nie są kanoniczne dla uniwersum kreowanego przez Ricka! Aru Shah i Drzewo Życzeń - trzecia i zarazem przedostatnia książka serii Kroniki Pandawów autorstwa Roshani Chokshi.

POWIĄZANE KSIĄŻKI