Zosia i jej zoo. Odważny leniwiec

Zosia i jej zoo. Odważny leniwiec - Amelia Cobb | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Amelia Cobb
WYMIAR
5,97 MB
NAZWA PLIKU
Zosia i jej zoo. Odważny leniwiec.pdf
ISBN
9310191552264

OPIS

Zosia jest niezwykle podekscytowana pojawieniem się w azylu nowego zwierzęcia - jest to leniwiec o imieniu Sonia. Maleństwo dziwnie się zachowuje. Dziewczynka będzie musiała odkryć, co się dzieje z jej nowym, wciąż zaspanym przyjacielem.Zosia Mieszka w Azylu Zoologicznym, gdzie zawsze dzieje się coś ekscytującego. Dziewczynka kocha zwierzęta i uwielbia się nimi zajmować. Ma też pewien niezwykły dar… rozumie mowę zwierząt! Jest to jej największy sekret.

Dziewczynka będzie musiała odkryć, co się dzieje z jej nowym, wciąż zaspanym przyjacielem. Zosia jest niezwykle podekscytowana pojawieniem się w azylu nowego zwierzęcia - jest to leniwiec o imieniu Sonia. Maleństwo dziwnie się zachowuje.

Dziewczynka będzie musiała odkryć, co się dzieje z jej nowym, wciąż zaspanym przyjacielem. Zosia Mieszka w Azylu Zoologicznym, gdzie zawsze dzieje się coś ekscytującego. Cobb Amelia Zosia I Jej Zoo.

POWIĄZANE KSIĄŻKI