Zarządzanie strategiczne i zmiana w organizacji szkolnej

Zarządzanie strategiczne i zmiana w organizacji szkolnej - Rafał Otręba | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Rafał Otręba
WYMIAR
3,72 MB
NAZWA PLIKU
Zarządzanie strategiczne i zmiana w organizacji szkolnej.pdf
ISBN
3069177949227

OPIS

Książka koncentruje się na zagadnieniach zarządzania strategicznego oraz zarządzania zmianą w odniesieniu do praktyki oświatowej.Omówiono w niej m.in. takie kwestie jak:zarządzanie przez wartości, tj.: podstawy wdrażania procesu zarządzania przez wartości, budowanie kultury organizacyjnej na poziomie szkoły i systemu oświaty, wartości decydujące o efektach kształcenia i wychowania, efekty i ewaluacja procesu zarządzania przez wartości; planowanie rozwoju szkoły, tj.: podstawy zarządzania strategicznego dla potrzeb rozwoju organizacji szkolnej, znaczenie otoczenia dla rozwoju organizacji szkolnej, wizja, misja szkoły w oparciu o wartości, analiza strategiczna – przesłanki stosowania i studia przypadku, strategia rozwoju szkoły; zarządzanie zmianą w skali mikro i makro, tj.: planowanie zmian oraz etapy ich wprowadzania, zagrożenia w procesie wdrażania zmian, działania instytucjonalne w zarządzaniu zmianą systemu oświaty; zarządzanie zmianą a jakość pracy szkoły, tj.: propozycje zmiany organizacji szkolnej z zewnątrz i wewnątrz, pracownicy szkoły w obliczu zmian, opór wobec proponowanych zmian w szkole, ciągłość procesu zmian w dążeniu do najwyższej jakości pracy szkoły.Adresaci:Książka jest przeznaczona dla kadry kierowniczej szkół i placówek oświatowych, uczelni kształcących nauczycieli oraz ośrodków doskonalenia nauczycieli i kadry kierowniczej. Może zainteresować również pracowników działów kadr w związku z planowaniem budżetu i wykorzystaniem środków na płace.

Książka koncentruje się na zagadnieniach zarządzania strategicznego oraz zarządzania zmianą w odniesieniu do praktyki oświatowej. Omówiono w niej m.i, Zarządzanie strategiczne i zmiana w organizacji szkolnej, Księgarnia PWN Łódź zaprasza Zarządzanie strategiczne i zmiana w organizacji szkolnej, Gawroński Krzysztof, Otręba Rafał, 62,1 zł.

takie kwestie jak: zarządzanie przez wartości, tj.: podstawy ... EBook Zarządzanie strategiczne i zmiana w organizacji szkolnej - pdf / Krzysztof Gawroński, Rafał Otręba , 56,16 zł, Książka koncentruje się na zagadnieniach zarządzania strategicznego oraz - zarządzanie zmianą w skali mikro i makro, tj.: planowanie zmian oraz etapy ich wprowadzania, zagrożenia w procesie wdrażania zmian, działania instytucjonalne w zarządzaniu zmianą systemu oświaty; - zarządzanie zmianą a jakość pracy szkoły, tj.: propozycje zmiany organizacji szkolnej z zewnątrz i wewnątrz, pracownicy szkoły w ... Gawroński Krzysztof, Otręba Rafał Zarządzanie Strategiczne I Zmiana W Organizacji Szkolnej: 61,99 zł Szeroka oferta muzyki, filmów, książek, multimediów i nie tylko. Duży wybór produktów, niskie ceny, szybka wysyłka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI