Praktyka modlitwy. Szkoła oglądania Boga

Praktyka modlitwy. Szkoła oglądania Boga - Franz Jalics SJ | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Franz Jalics SJ
WYMIAR
6,38 MB
NAZWA PLIKU
Praktyka modlitwy. Szkoła oglądania Boga.pdf
ISBN
1606148462143

OPIS

Sposób na osiągnięcie jedności z BogiemCzęsto na naszej drodze wiary pojawiają się momenty, w których nie umiemy się modlić. Mimo wielu starań nie udaje nam się usłyszeć Boga. Jak przezwyciężyć ten stan? Co zrobić, żeby nasza modlitwa była żywą i owocną relacją?Franz Jalics, opierając się na wieloletnim doświadczeniu współpracy z osobami wierzącymi, pokazuje, jak się modlić. Przybliża różne metody nawiązywania kontaktu z Bogiem i omawia najczęściej spotykane przeszkody i trudności. Jako punkt dojścia wskazuje autentyczną modlitwę prostoty, określaną jako „patrzenie w miłości na Boga”, która przynosi głęboki pokój.Każdy rodzaj modlitwy praktykowany we właściwym czasie jest pożyteczny i pomocny. Nie powinniśmy się jednak przy żadnym zatrzymywać, lecz iść dalej i rozwijać się. Rozwój w modlitwie polega na spotykaniu Boga w coraz prostszy, naturalniejszy, a przez to głębszy sposób.Franz Jalics SJ (ur. 1927) – jeden z największych współczesnych autorytetów w dziedzinie duchowości i kierownictwa duchowego, rekolekcjonista. Autor wielu cenionych książek, w których szczególną rolę poświęca zagadnieniu kontemplacji.Wcześniejsze wydanie ukazało się pod tytułem Uczmy się modlić.

Koszyk 0 Produkt Produkty (pusty) Brak produktów. Do ustalenia Wysyłka . Szczegóły: Praktyka modlitwy - Jalics Franz.

Szkoła oglądania Boga w kategorii ROZWAŻANIA/MODLITWA. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

POWIĄZANE KSIĄŻKI