Kotki z płotka, czyli od jednego do dziesięciu i z powrotem

Kotki z płotka, czyli od jednego do dziesięciu i z powrotem - Małgorzata Strzałkowska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Małgorzata Strzałkowska
WYMIAR
5,79 MB
NAZWA PLIKU
Kotki z płotka, czyli od jednego do dziesięciu i z powrotem.pdf
ISBN
5664895676196

OPIS

JEDEN kotek fiknął z płotka i kolegę w trawie spotkał. I, co widać doskonale, już DWA kotki poszły dalej.Książka w przyjazny sposób wprowadza dzieci w świat zarówno słowa pisanego, jak i liczenia. Zabawny, rymowany tekst Małgorzaty Strzałkowskiej opowiada historię pewnego kotka, który na swojej drodze spotyka kolejne koty i przeżywa z nimi rozmaite przygody. Co róż do grupy dołącza nowy kotek, aż zbierze się ich dziesięć. Następnie, podczas dalszych przygód, kotki po kolei odchodzą, aż zostanie tylko jeden. W ten sposób dziecko, poprzez ciekawy tekst i piękne ilustracje, uczy się liczyć do dziesięciu.

Książka w przyjazny sposób wprowadza dzieci w świat zarówno słowa pisanego, jak i liczenia. Kotki z płotka, czyli od jednego do dziesięciu i z powrotem (6161237) - Małgorzata Strzałkowska - Książka, recenzja, streszczenie Kotki z płotka, czyli od jednego do dziesięciu i z powrotem Małgorzata Strzałkowska. Wydawnictwo: Zielona Sowa Data wydania: 2020-08-12 Kategoria: Dla dzieci ISBN: 9788381546768 Liczba stron: 48. Kotki z płotka, czyli od jednego do dziesięciu i z powrotem - Małgorzata Strzałkowska - to tytuł dostępny na Inverso.pl.

I, co widać doskonale, już DWA kotki poszły dalej. Książka w przyjazny sposób wprowadza dzieci w świat zarówno słowa pisanego, jak i liczenia.

POWIĄZANE KSIĄŻKI