Komiksowe łamigłówki Profesora Bazgroła i zgranej paczki

Komiksowe łamigłówki Profesora Bazgroła i zgranej paczki - Barbara Supeł | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Barbara Supeł
WYMIAR
6,80 MB
NAZWA PLIKU
Komiksowe łamigłówki Profesora Bazgroła i zgranej paczki.pdf
ISBN
9506968565435

OPIS

Wyjątkowa i niebanalna seria „Komiksowe łamigłówki” – to swoiste połączenie komiksu z zadaniami do wykonania. Tutaj nie ma nudy! Czekają na Ciebie strony z zabawami, szyframi, łamigłówkami , które będą przeplatać się z wciągającym i zabawnym komiksem do czytania. Zwariowanym i dowcipnym przewodnikiem po serii jest niezawodny Profesor Bazgroł!Podejmij wyzwanie Profesora Bazgroła i rozwiąż wszystkiej jego łamigłówki i zadania: wydobądź podwodny skarb z macek ośmiornicy, spróbuj połączyć w pary szalone mumie, przejdź zakręcony labirynt, przez morza i oceny dotrzyj do pirackiego skarbu, weź lornetkę i wytrop na safari w paski jedną zebrę, która różni się od pozostałych – sprawdź, jakie inne wyzwania przygotował dla Ciebie ten zwariowany profesor.

Karty Komiksowe łamigłówki Profesora Bazgroła i zgranej paczki w cenie 10.79 zł. Książka Koszt dostawy już od 0.00. Książka Komiksowe łamigłówki Profesora Bazgroła i zgranej paczki pochodzi z wydawnictwa Zielona Sowa.

Tutaj nie ma nudy! Czekają na Ciebie strony z zabawami, szyframi, łamigłówkami , które będą przeplatać się z ... Komiksowe łamigłówki Profesora Bazgroła i zgranej paczki (Barbara Supeł). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Zobacz koniecznie Gry i zabawy towarzyskie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI