Sromotny przegryw

Sromotny przegryw - Adrianna Alksnin | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Adrianna Alksnin
WYMIAR
5,94 MB
NAZWA PLIKU
Sromotny przegryw.pdf
ISBN
7371795462885

OPIS

Poemat heroikomiczny z życia młodych krakowian. Wzloty i upadki bohaterów śledzimy w trakcie jednej, suto zakrapianej nocy. To psychodeliczny trip w najciemniejszym miejscu miasta — w cieniu wawelskiego czakramu. Opowieść o godzeniu się z własną przeciętnością, o samotności i utraconych marzeniach. O spektakularnej porażce, w jaką dla każdego z bohaterów zamienił się jeden piątkowy wieczór.Projekt zrealizowany przy wsparciu finansowym Nagrody Krakowa Miasta Literatury UNESCO, realizowanej przez Krakowskie Biuro Festiwalowe ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

To psychodeliczny trip w najciemniejszym miejscu miasta w cieniu wawelskiego czakramu. Opowieść ... „Sromotny przegryw" to debiut Adrianny Alksnin, ale jest to też moje pierwsze spotkanie z wydawnictwem Niebieska Studnia.

Opowieść o godzeniu się z własną przeciętnością, o samotności i utraconych marzeniach. Opis: Sromotny przegryw - Adrianna Alksnin. Poemat heroikomiczny z życia młodych krakowian.

POWIĄZANE KSIĄŻKI