Pomóż dziecku mniej myśleć

Pomóż dziecku mniej myśleć - Christel Petitcollin | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Christel Petitcollin
WYMIAR
9,99 MB
NAZWA PLIKU
Pomóż dziecku mniej myśleć.pdf
ISBN
7551956324944

OPIS

Zapewne masz świadomość, że jeśli dotyczy cię problem nadwydajności mentalnej, to twoje dziecko również może nosić w sobie tę cechę. Pamiętasz, ile cierpień przysporzyło ci bycie niezrozumianym przez otoczenie? Nie chcesz przecież, żeby twoja pociecha doświadczyła problemów, którym być może przyszło ci stawiać czoła w dzieciństwie. Rany zadane nadwydajnemu mentalnie dziecku goją się często latami...Być może dostrzegasz, że twoje dziecko wyróżnia się spośród rówieśników. Czy ma problem z zawieraniem nowych znajomości? Czy zdarza się, że na zwykłe sytuacje reaguje zbyt emocjonalnie? Czy doświadcza w szkole przykrości ze strony kolegów? Nauczyciele mówią, że jest „problematyczne” i „przewrażliwione”? Jeśli oprócz tego odznacza się szczególną wrażliwością, z którą trudno jest ci sobie poradzić, koniecznie przeczytaj tę książkęNiezależnie od tego, czy jesteś osobą nadwydajną mentalnie, czy też nie - jeśli szukasz pomocy w kwestii swojego „problematycznego” dziecka, dobrze trafiłeś! Christel Petitcollin, psychoterapeutka i autorka bestsellerowych książek doskonale poznała nadwydajnych mentalnie i wie, jak z posiadania tej szczególnej cechy czerpać ogromną siłę. Dzięki tej książce dowiesz się, jak wychowywać swoje dziecko, dając mu jednocześnie poczucie, że dzięki swojej wrażliwości jest naprawdę wyjątkowe.

Łódź, Polesie 28 lut. Jak mniej myśleć Książka Christel Petitcollin ... Pomóż dziecku mniej myśleć - opis ebooka "Nadwydajne dzieci potrzebują przede wszystkim tego, aby dorosły poświęcił czas na wyjaśnienie im, kim są, jak funkcjonują i na czym polega ich odmienność.

Pamiętasz, ile cierpień przysporzyło ci bycie niezrozumianym przez otoczenie? Nie chcesz przecież, żeby ... Pomóż dziecku mniej myśleć O wrażliwych dzieciach, które za bardzo się przejmują Christel Petitcollin Broszurowa ze skrzydełkami ISBN: 978-83-663-8088-2 Pomóż dziecku mniej myśleć - poradnik dla rodziców i ich dzieci O ile sprawa z dorosłymi wydaje się prosta, o tyle z dziećmi nie jest już tak łatwo. Nam łatwiej przeanalizować swoje zachowanie, żeby znaleźć pewne źródła problemów. Opis: Pomóż dziecku mniej myśleć - Petitcollin Christel.

POWIĄZANE KSIĄŻKI