Perry Mason i sprawa podmienionego zdjęcia

Perry Mason i sprawa podmienionego zdjęcia - Gardner Erle Stanley | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Gardner Erle Stanley
WYMIAR
6,3 MB
NAZWA PLIKU
Perry Mason i sprawa podmienionego zdjęcia.pdf
ISBN
5497987615857

OPIS

Perry Mason - nowy serial produkcji HBO z książkowym bohaterem. Perry Mason spotyka państwa Newberrych na wakacyjnym rejsie. To nowobogaccy, którym bardzo zależy na wprowadzeniu córki w odpowiednie kręgi towarzyskie. Pani Newberry podejrzewa, że mąż zdefraudował świeżo zdobyte pieniądze, i zwraca się o pomoc do Masona. Kiedy jednak pan Newberry ginie za burtą, przy której stoi jego żona trzymająca w rękach wypchany pieniędzmi pas męża, nawet Perry zaczyna wątpić w jej niewinność.

Perry Mason spotyka państwa Newberrych na wakacyjnym rejsie. To nowobogaccy, którym bardzo zależy na wprowadzeniu córki w odpowiednie kręgi towarzyskie.

Powieści Gardnera czyta się lekko, z zapartym tchem, próbując rozwikłać kolejne logiczne zagadki. WYNIKI: Wygraj książkę Perry Mason i sprawa podmienionego zdjęcia! Autor: Krzysztof Wdowik 8 sierpnia 2020. Wraz z Wydawnictwem Dolnośląskim zapraszamy Was do udziału w wyjątkowym konkursie! DO WYGRANIA: 3x książka Perry Mason i sprawa podmienionego zdjęcia! NAGRODY TRAFIAJĄ DO: Perry Mason i sprawa podmienionego zdjęcia | Kategoria tymczasowa Kategoria tymczasowa Kategoria tymczasowa Kategoria tymczasowa Zaloguj się Lista zakupowa 0 0,00 zł Informacje o Perry Mason i sprawa podmienionego zdjęcia - 9680114217 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI