Mały inżynier. Ponad 80 eksperymentów dla ciekawych świata dziewczyn i chłopaków

Mały inżynier. Ponad 80 eksperymentów dla ciekawych świata dziewczyn i chłopaków - Elżbieta Bednarek | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Elżbieta Bednarek
WYMIAR
10,31 MB
NAZWA PLIKU
Mały inżynier. Ponad 80 eksperymentów dla ciekawych świata dziewczyn i chłopaków.pdf
ISBN
4097750105016

OPIS

Samodzielne wykonywanie prostych doświadczeń to świetna zabawa i rozwijająca umysł przygoda. Dzięki tej książce młody naukowiec m.in. zbuduje starożytną machinę wojenną; dowie się, jak zmusić balonik, by nadmuchał się sam; stworzy miksturę, która w tajemniczy sposób zmienia swoje właściwości; z puszki po napoju zrobi wirujący silnik. "Mały inżynier" powstał na podstawie obserwacji zebranych przez autorów w trakcie prowadzenia warsztatów naukowych dla dzieci. Z wielu eksperymentów wybrano te, które cieszą się największym zainteresowaniem młodych badaczy. Przystępnie napisane komentarze wprowadzają dziecko w świat fizyki, chemii i biologii. Eksperymenty naukowe opisane krok po kroku rozwijają logiczne myślenie i pozwalają lepiej zrozumieć otaczający nas świat. Łatwe do wykonania w domu! Mieszaj, tnij, maluj, przyklejaj i obserwuj, jak to działa!

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Samodzielne wykonywanie prostych doświadczeń to świetna zabawa i rozwijająca umysł przygoda. Dzięki tej książce młody naukowiec m.in.

Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej dobraksiazka.pl Wyprzedaże z rabatami do -80% a do tego Dyplomy, Puzzle, Gry i zabawki KsiążkiMarzeń.pl > Mały inżynier. Ponad 80 eksperymentów dla ciekawych świata dziewczyn i chłopaków Mały inżynier Ponad 80 eksperymentów dla ciekawych świata dziewczyn i chłopaków Bednarek Elżbieta, Nowopolski Krzysztof Oprawa twarda ISBN: 978-83-271-0453-3 Samodzielne wykonywanie prostych doświadczeń to świetna zabawa i rozwijająca umysł przygoda.

POWIĄZANE KSIĄŻKI