Kapitan Nauka. Zabawy logiczne dla ucznia

Kapitan Nauka. Zabawy logiczne dla ucznia - Monika Sobkowiak | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Monika Sobkowiak
WYMIAR
5,44 MB
NAZWA PLIKU
Kapitan Nauka. Zabawy logiczne dla ucznia.pdf
ISBN
7779861061539

OPIS

Zabawy logiczne dla ucznia (6–10 lat) to zestaw edukacyjny rozwijający efektywne myślenie, zdolności językowe i matematyczne. Zadania o różnym stopniu trudności przygotowują do nauki czytania, pisania i wykonywania działań matematycznych wymaganych na etapie edukacji wczesnoszkolnej. Dzięki atrakcyjnej formie łamigłówek i zagadek uczniowie rozwijają koncentrację uwagi oraz umiejętność poszukiwania niestandardowych rozwiązań. Poradnik dla opiekunów zawiera wskazówki psychologa, jak kształtować pamięć i spostrzegawczość, by służyły efektywnej nauce i szybkiemu przyswajaniu nowych umiejętności.Trening intelektu, czyli gimnastyka dla mózgu!Zestaw zabaw logicznych został opracowany przez psychologów i nauczycieli pracujących na co dzień z dziećmi. Ich celem jest wspieranie efektywnego myślenia, umiejętności analizowania informacji i łączenia faktów, a także rozumienia związków przyczynowo-skutkowych.Pakiet zawiera blisko 100 zagadek obrazkowych rozszerzających wiedzę o świecie oraz doskonalących kreatywność. Łamigłówkom towarzyszą przyjazne ilustracje Filipa Depy. Na dużych ścieralnych kartach ilustrowane przez Sarę Olszewską znajdują się zadania przygotowujące do nauki pisania, m.in. ćwiczenia grafomotoryczne i trenujące koordynację oko-ręka. Flamaster suchościeralny pozwala na wielokrotne rozwiązywanie zadań. Do zestawu dołączono również poradnik dla opiekunów opracowany przez psycholożkę Agnieszkę Bielę z poradami, jak rozwijać spostrzegawczość i pamięć ucznia.Jest to nowe wydanie bestsellera Zabawy logiczne dla ucznia (6–9 lat).Rozwójmyślenie logiczne, koncentracja, spostrzegawczość, grafomotorykaAutorzyAgnieszka Biela – psycholożka i trenerka psychoedukacyjna.Natalia i Krzysztof Minge – psycholodzy specjalizujący się we wspomaganiu rozwoju dzieci.Monika Sobkowiak – nauczycielka edukacji przedszkolnej, neurologopeda. Autorka bloga Pani Monia, który jest kopalnią inspiracji dla twórczych nauczycieli.Filip Depa – leworęczny ilustrator, grafik, fan pixarowych produkcji, produktów Wacoma oraz wszelakich artykułów papierniczo-plastycznych. Mieszka i tworzy w Krakowie.Sara Olszewska – ilustratorka i graficzka, absolwentka Instytutu Wzornictwa Politechniki Koszalińskiej, wyróżniona „Dyplomem FNC 2018”. Projektuje z myślą o dzieciach. Prowadzi autorskie warsztaty plastyczne.

Zabawy matematyczne dla ucznia to pakiet pomocy dla dzieci od 7 lat, przydatnych w pierwszych latach nauki w szkole podstawowej. W skład pakietu wchodzą: - karty z zagadkami obrazkowymi - gra karciana - książeczka z zadaniami Kapitan Nauka - Zabawy logiczne dla ucznia 2020 wydanie 2 .

Księgarnia internetowa dla spragnionych wiedzy. Szybkie wysyłki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI