Sonka. Ostatnia żona Jagiełły

Sonka. Ostatnia żona Jagiełły - Dorota Pająk-Puda | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dorota Pająk-Puda
WYMIAR
10,64 MB
NAZWA PLIKU
Sonka. Ostatnia żona Jagiełły.pdf
ISBN
3816097896733

OPIS

Wyobraź sobie, że masz siedemnaście lat i musisz wyjść za mąż za siedemdziesięcioletniego mężczyznę, który przed tobą miał już trzy żony. Wszystkie były królowymi, bo twój przyszły mąż to król i nazywa się Władysław Jagiełło. Ten Jagiełło.Młodziutka księżniczka Holszańska, trafia prosto w mizoginiczny świat piętnastowiecznego Wawelu, gdzie zmierzyć się musi z mitem wielkiego małżonka i intrygami wszechpotężnego kardynała Oleśnickiego. Ma jedno zadanie - dać dziedzica starzejącemu się tytanowi. Sonka nie umie czytać ani pisać, ale ma jeden atut, który od zarania dziejów nigdy nie stracił na wartości - urodę…Oto próba wyciągnięcia z cienia historii niedocenianej królowej Zofii, tej która dała początek dynastii Jagiellonów.

Ma jedno zadanie - dać dziedzica tytanowi. Sonka. Ostatnia żona Jagiełły - Pająk-Puda Dorota - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl.

Aby poślubić króla musiała przejść z prawosławia na katolicyzm. Na chrzcie otrzymała imię Zofia. Książka Sonka Ostatnia żona Jagiełły pochodzi z wydawnictwa MG.

POWIĄZANE KSIĄŻKI