Reksio. Przyjaciel zwierząt

Reksio. Przyjaciel zwierząt - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
6,70 MB
NAZWA PLIKU
Reksio. Przyjaciel zwierząt.pdf
ISBN
1953518834293

OPIS

Reksio - kultowy bohater kreskówki wszech czasów powraca, hau, hau! Kartonowe strony z mnóstwem zwierzaków i przyjaznymi historiami idealnie sprawdzą się do wspólnego oglądania, czytania i zabawy. A sympatyczny piesek z łatką stanie się ulubionym towarzyszem najmłodszych w rozpoznawaniu i nazywaniu mieszkańców podwórka, lasu, łąki i zoo.W książce dzieci znajdą: • zabawy ćwiczące spostrzegawczość • krótkie historie o zwierzętach z podwórka, lasu, łąki i zoo • wyrazy dźwiękonaśladowcze • ponad 40 zwierzątKto mówi „kukuryku”, a kto „muu”? Kto je miód i orzechy, a kto jaja ptaków? Kto kopie kopce, a kto zbiera nektar? Kto ma trąbę, a kto jest w paski?

Promocje nawet do -35%. Sprawdź! Reksio - kultowy bohater kreskówki wszech czasów powraca, hau, hau!Kartonowe strony z mnóstwem zwierzaków i przyjaznymi historiami idealnie sprawdzą (...) Zapisz się na newsletter i odbierz DARMOWEGO e-booka. "Reksio.

Należy do gatunków: dla dzieci i młodzieży, edukacja, Gry, zabawy, łamigłówki, literatura dziecięca. Książka Reksio Przyjaciel zwierząt liczy 20 stron.

POWIĄZANE KSIĄŻKI