Pod kołami

Pod kołami - Hermann Hesse | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Hermann Hesse
WYMIAR
9,7 MB
NAZWA PLIKU
Pod kołami.pdf
ISBN
6297384777673

OPIS

Kolejna powieść Hermanna Hessego ukazująca się w antologii dzieł pisarza w nowej szacie graficznej. Powieść sięga do wydarzeń, które były udziałem autora w latach 1891-1895, kiedy uczęszczał do ewangelickiego seminarium duchownego. Nie był to dla niego dobry czas, musiał się bowiem zmierzyć z ogromną traumą spowodowaną ówczesnym systemem wychowawczym. Jak pisze w posłowiu redaktor niemieckiego wydania dzieł wszystkich Hessego, Volker Michels, „powieść została przetłumaczona na 26 języków, a jej oddziaływanie w wymiarze polityki edukacyjnej i pedagogiki nadal jest żywe i nawet najsurowsi krytycy zaliczają ją do (…) najlepszych utworów [Hessego]".

Myczkowce: BIESZCZADY - Informator CITiP Viditur - Strona ta stanowi element Internetowego Serwisu Turystycznego - VIDITUR Agroturystyka "Pod Kołami" Jadwiga Gryziecka : Kontakt: 0 - 13 461 81 87, Nasz e-meil: brak Nasz adres www: www.podkolami.viditur.com.pl ... Kobieta zginęła pod kołami samochodu. Autem kierowała 15-letnia dziewczyna! Krzysztof Strauchmann 24 lutego.

OBSERWUJ WYSZUKIWANIE. Obserwujesz już 300 wyszukiwań.

POWIĄZANE KSIĄŻKI