Leon i Lena poznają samochody

Leon i Lena poznają samochody - Annti Nikunen | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Annti Nikunen
WYMIAR
11,88 MB
NAZWA PLIKU
Leon i Lena poznają samochody.pdf
ISBN
5792015058288

OPIS

Leon i Lena chcą wiedzieć wszystko na temat samochodów – jak działają, co mają w środku, ile można w nich pomieścić, co oznaczają konie mechaniczne, jak działa silnik, jak naprawić przebitą oponę oraz jak będą wyglądać auta przyszłości. Samochodem można pojechać na wspaniałą wycieczkę, ale zawsze trzeba pamiętać o bezpieczeństwie i przestrzegać przepisów! Chyba nie ma takiego pytania na temat aut, na które w tej książeczce nie znalazłaby się odpowiedź."Leon i Lena poznają samochody" to też gratka dla oka – Antti Nikunen zawodowo zajmuje się projektowaniem graficznym i komunikacją wizualną. Ilustracje są bardzo wyraziste, ekspresywne i celowo uproszczone i pełne humoru. Sam autor przyznaje, że zaczął tworzyć dla dzieci, ponieważ brakowało mu dowcipu w książeczkach dla najmłodszych.

Książki » Dla dzieci 17 zł . Poznań, Łazarz 2 mar.

W drugiej książce z serii Leon i Lena poznają… - tym razem mowa o ciele człowieka. Leon i Lena poznają samochody . Antti Nikunen.

POWIĄZANE KSIĄŻKI