Tamta kobieta

Tamta kobieta - Mary Kubica | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mary Kubica
WYMIAR
6,77 MB
NAZWA PLIKU
Tamta kobieta.pdf
ISBN
6081913335250

OPIS

Jeden z najbardziej wyczekiwanych kryminałów roku!Próbuje uciec, ale prześladuje ją tamta kobieta...Poturbowani rodzinnymi przejściami, Sadie i Will Foustowie przeprowadzają się z Chicago do sennego miasteczka w Maine. Nie na długo odnajdują spokój. Kiedy zostaje zamordowana ich sąsiadka, atmosfera wokół nowych lokatorów zaniedbanego domu gęstnieje. Lokalną społeczność opanowują podejrzenia i strach, a Sadie zaczyna obsesyjnie zagłębiać się w mroczną tajemnicę śmiertelnej nocy.Jednak to nie morderstwo najbardziej nią wstrząśnie. Co takiego odkryje? I czy cena prawdy nie będzie zbyt wysoka?Bestseller „New York Timesa”, polecany przez „Entertainment Weekly”, „People”, „Marie Claire” „Huffington Post”, „Bustle” i „Goodreads”. W przygotowaniu ekranizacja na Netfliksie.„Całkowicie nieprzewidywalna” - KARIN SLAUGHTER„Zaskakująca mieszanka wybuchowa” - JP DELANEY

Roma jest piękna, utalentowana i bardzo zdolna, a w swoim sercu marzy o tym, by zostać lekarzem. Pełna obsada filmu Tamta kobieta (2002) L'altra donna - Wzięty architekt Simone wiedzie szczęśliwe życie u boku ukochanej żony Fiammetty i pięcioletniego synka Giulio. Sytuacja ulega zmianie, kiedy... Tytuł: Tamta kobieta Autor: Mary Kubica Wydawnictwo: Poradnia K Oprawa: miękka Liczba stron: 347 „Tamta kobieta" Mary Kubicy, zaintrygowała mnie swoim krótkim opisem widniejącym na okładce książki oraz przede wszystkim rekomendacjami.Jest to bowiem podobno najbardziej wyczekiwany kryminał roku, polecany przez liczne zagraniczne magazyny, bestseller New York Timesa, no i w ... Jaką rolę w tej tajemniczej historii odegrała tamta kobieta? Anna H.

(Lubię robić zdjęcia śladom Twoich stóp) Tamta kobieta maluje usta. Tamta kobieta nosi sukienki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI