Saga Orków 1. Dwaj bracia

Saga Orków 1. Dwaj bracia - Michael Peinkofer | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Michael Peinkofer
WYMIAR
4,74 MB
NAZWA PLIKU
Saga Orków 1. Dwaj bracia.pdf
ISBN
7964554273471

OPIS

A faktycznie? Są oni tylko szczęśliwi, że przeżyli bitwę, ale nieszczęśliwy, że nie mogli wykonać do końca swojego zadania ? dostarczenia głowy poległego dowódcy co wymaga ich zwyczaj. Za karę są wysyłani na misję przez szefa Orków, który nakazuje im ją odzyskać, co jest równoznaczne z wyrokiem śmierci. Aby wyjść z tego bałaganu cało, zgadzają się na pakt z Rurakiem. Jak na ironię będącym potężnym magiem!Michael Peinkofer jest twórcą powieści fantasy Powrót Orków wydanej także w Polsce w 2008 roku. Ponieważ saga Balbok i Rammar była dość popularna, przyszedł czas, aby nadać jej również ramy graficzne. Częścią artystyczną zajął się duński artysta Peter Snejbjerg znany ze swoich prac dla DC Comics, gdzie rysował rozmaite tytuły do linii Vertigo, historię superbohaterską Starman oraz własne powieści graficzne: Świetlista Brygada i Byłem Bogiem. Stworzył też liczne komiksy we współpracy z Garthem Ennisem (na przykład Drogi Billy).

Data zakończenia 2019-05-31 - cena 32,41 zł Oczywiście nie było to ich głównym celem. A faktycznie? Są oni tylko szczęśliwi, że przeżyli bitwę, ale nieszczęśliwy, że nie mogli wykonać do końca swojego zadania - dostarczenia głowy poległego dowódcy co wymaga ich zwyczaj.

zwiń ... KsiążkaSaga Orków 1 Dwaj braciaautorstwaJan Bratenstein, Michael Peinkofer ️ Zamów online w Księgarni Internetowej PWN Saga Orków 1 Dwaj bracia - Jan Bratenstein, Michael Peinkofer (Książka) - Księgarnia PWN Saga Orków - 1 - Dwaj bracia. Dostępność: 24h Cena: 31,50 zł 45,00 zł Scenariusz: Jan Bratenstein , Michael Peinkofer Rysunek: Lars Bjorstrup , Peter Snejbjerg Tłumaczenie: Robert Lipski Saga Orków - 1 - Dwaj bracia Michael Peinkofer.

POWIĄZANE KSIĄŻKI