Leopantera

Leopantera - Piotr Wilkoń | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Piotr Wilkoń
WYMIAR
8,74 MB
NAZWA PLIKU
Leopantera.pdf
ISBN
6805453767298

OPIS

Ona lubi noc, on poluje za dnia. Ona jest odważna i nieustraszona, on raczej spokojny i nieco nieśmiały. Historia przyjaźni i miłości czarnej pantery Lisy i leoparda o imieniu Bruno to opowieść o tym, jak dwie osoby, które są różne jak dzień i noc, mogą pokonać wszystkie przeciwności, żeby być razem. "Pewna papuga opowiadała, że wkrótce doczekali się dwóch młodych – jedno było żółto-czarne, a drugie czarno-żółte. Czy to prawda?"Ta wyjątkowa książka ukazała się w Niemczech w 1991 roku nakładem wydawnictwa Patmos Verlag, a następnie w roku 2017 w szwajcarskim Bohem Press. Wydawnictwo Media Rodzina ma zaszczyt po raz pierwszy w Polsce zaprezentować oryginalną historię o miłości i przyjaźni, która mimo upływu czasu nic nie straciła na swojej aktualności.

Przeczytaj recenzję Leopantera. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Ona lubi noc, on poluje za dnia.

Bo to, jak wyglądamy nie wpływa na to, jacy jesteśmy. Leopantera - opis produktu: Ona lubi noc, on poluje za dnia. Ona jest odważna i nieustraszona, on raczej spokojny i nieco nieśmiały.

POWIĄZANE KSIĄŻKI